16.10.2019 22:23:21

Warta melduje się w półfinale

Zakończył się ostatni mecz 1/4 Okręgowego Pucharu Polski. Warta Sieradz wygrała z Orkanem Buczek 3:2.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

Naprzeciwko siebie stanęły czołowe drużyny IV ligi. Co ciekawe trenerem Orkana jest były szkoleniowiec Warty, Tomasz Kmiecik.
Sieradzanie objęli prowadzenie po rzucie karnym, wykonywanym przez Łukasza Mitka. Było to jedyne trafienie w pierwszej połowie. Na początku drugiej gola wyrównującego zdobył Daniel Potakowski.

Kilkanaście minut później Warta ponownie wysala na prowadzenie za sprawą Przemysława Nawrockiego. Kolejne trafienie padło łupem Adama Patory. Zespół z Buczka odpowiedział jeszcze bramką w 89 minucie, Gola strzelił Dawid Miedwiediew.

W 1/2 Warta zagra z Pogonią Zduńska Wola. W drugim meczu Piast Błaszki zmierzy się z Jutrzenką Warta. Spotkania półfinałowe zaplanowano na 30 października.

Fenek 19.10.2019 11:15:20
To jest wlasnie polityka Warty... woli sciagac innych zawodnikow zamiast stawiac na mlodych wychowankow...A zaplecze takich mlodych jest duze w juniorach warty...Taki mlody, zdolny wychowanek bedzie dawal 100% siebie bo to jego druzyna od dziecka. A zarzad woli sprowadzac innych...
Wujo 18.10.2019 10:01:24
Proszę się nie śmiać z Pana spikera bo policję wezwie.
kierownik pielgrzymki 17.10.2019 20:01:31
Chojo robi całą grę !
Dino 17.10.2019 14:21:32
Panowie zwolnijcie trochę z rym Chramcem bo z 70 minut efektywnej gry miał 30 a w drugiej połowie chłopak zniknął i powstała dziura jak na Jukatanie.
Premier parafii 17.10.2019 09:49:47
A właśnie, Chramiec jest przykładem, że jednak zdolny wychowanek może zagrać w pierwszej drużynie. W mojej opinii zagrał bardzo przyzwoicie, był zaangażowany w kreowanie akcji - nawet niewiele brakło, a strzeliłby bramkę (piłka jednak delikatnie minęła bramkę). Na miejscu trenera spróbowałbym go wystawić do pierwszego składu na mecz z Pelikanem II. A Ty młody pracuj, bo jesteś wzorem dla zawodników z akademii, że też mogą zagrać w pierwszej drużynie!
matejko 17.10.2019 08:44:10
Brawo dobry mecz Warty kontrolowali całe spotkanie było widać po zawodnikach duże zaangażowanie i walkę szczególnie dla Mitka Bartoszewskiego i o dziwo dla Chojeckiego. Patora kolejny raz najlepszy na boisku. Młody Chramiec też pokazał się z bardzo dobrej strony i pokazał że można stawiać na sieradzka młodzież. Zmiany w drugiej połowie też trafione. Brawo trenerze TAK TRZYMAĆ! AWANS JEST NASZ!
ABC 17.10.2019 08:36:36
Wynik cieszy gra natomiast pozostawia wiele do życzenia.Bardzo słaba obrona przyzwoity poziom prezentuje Miciu reszta katastrofa.Najgorszy w drużynie Warty lewy obrońca.
Riko 17.10.2019 07:11:01
Zawodnicy i Trener brawo za wygraną tak trzymajcie fajna gra szybka piłka fajnie się oglądało jeszcze raz brawo
Premier parafii 16.10.2019 23:11:52
Wygrana cieszy, chociaż...Warta bawiła się piłką, wchodziła w drybling. Orkan to dwukrotnie wykorzystał. Niemniej najważniejsza jest wygrana i derby u koleżanek zza rzeki :-)
przewodnia siła narodu 16.10.2019 22:56:39
Brawo! Mecz był na wysokim poziomie i działo się wiele, no i pan spiker w formie, w sumie jak zawsze ;)

Dziś, 19 kwietnia, w 81. rocznicę wybuchu powstania w getcie żydowskim w Warszawie na ulicach Zduńskiej Woli pojawiły się żonkile. Te kwiaty są symbolem pamięci o bohaterskim zrywie ludności żydowskiej. W "Łączyn nas pamięć - akcja Żonkile" wzięła udział młodzież szkolna wraz z przedstawicielami samorządu i instytucji kultury.

0

Od północy cisza wyborcza

Dzisiaj, 15:58:44

O północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza przed drugą turą wyborów samorządowych. Będzie obowiązywała nie tylko tam, gdzie odbywa się głosowanie, ale w całym kraju. Potrwa do zakończenia niedzielnego głosowania. W jej czasie zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie.

0

WYBORY

Prezydent wygrywa apelację

Dzisiaj, 12:30:33 (Aktualizacja: Dzisiaj, 13:59:38)

Przed nami II tura wyborów samorządowych. W Sieradzu na placu boju o prezydenturę pozostali Paweł Osiewała, który ubiega się o reelekcję (SMS) i Michał Pabich (PO). Sądowy spór o sposób prowadzenia kampanii wyborczej w mieście wygrał w pierwszej turze M. Pabich. Od postanowienia sądu apelacje złożył P. Osiewała. I wygrał. Poniżej publikujemy treść oświadczenia, które trafiło właśnie do naszej redakcji.