Koronarwirus w PGE Obrót w Sieradzu
Test na obecność koronawirusa u jednego z pracowników dał pozytywny wynik. W związku z tym niezwłocznie został poinformowany sanepid. Placówka jest nieczynna do odwołania.
Jak informuje Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót:
- Po stwierdzeniu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa u jednego z pracowników, Spółka natychmiast poinformowała sanepid o tym fakcie. Jesteśmy w kontakcie ze służbami sanitarnymi i postępujemy zgodnie z ich zaleceniami.
Jako firma zajmująca się sprzedażą i obsługą klienta, od początku wybuchu epiedemii stawiamy na odpowiedzialność i bezpieczeństwo. Mamy wdrożone instrukcje oraz procedury, których priorytetem jest troska o zdrowie naszych Pracowników i Klientów. Stopniowo otwierając stacjonarne placówki, zarówno w Sieradzu, jak i w innych lokalizacjach, stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa: zapewniamy środki dezynfekcyjne dla klientów oraz pracowników; klienci wchodząc do biur muszą mieć zakryte usta i nos; pracownicy również mają obowiązek noszenia przyłbic albo masek; wewnątrz biur przebywa wyłącznie tyle osób ile jest czynnych stanowisk obsługi; przestrzeń między pracownikami i klientami oddzielona jest specjalnymi, bezpiecznymi, przezroczystymi przegrodami.
Nasza placówka w Sieradzu z powodu kwarantanny jest nieczynna do odwołania. Przypominamy również, że większość spraw związanych z energią elektryczną można zrealizować korzystając z kanałów zdalnych. Zapraszamy na Infolinię PGE (422 222 222) i do serwisu PGE eBOK (ebok.gkpge.pl). Stale zachęcamy Klientów do korzystania z kontaktów zdalnych, niezależnie od tego, że wraz z odmrażaniem gospodarki i otwieraniem się różnych instytucji, stopniowo wracamy do stacjonarnej obsługi. Bezpieczeństwo Klientów i Pracowników to nasz priorytet.
W punkcie w Sieradzu pracują 4 osoby, w tym kierownik. Placówka jest w tej chwili zamknięta, pozostali pracownicy są poddani kwarantannie.
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Wczoraj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Wczoraj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Wczoraj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).

Komentarze