Prezydent Zduńskiej Woli wraca do pracy
Prezydent Zduńskiej Woli Konrad Pokora został zbadany na obecność koronawirusa. Poinformował w mediach społecznościowych, że wynik jest negatywny, dzięki czemu może powrócić do pracy.
Przypomnijmy, pod koniec maja w Zduńskiej Woli pojawiło się kilka przypadków zakażeń koronawirusem. Wśród osób, które miały kontakt z zakażonymi był prezydent Zduńskiej Woli Konrad Pokora. Decyzją sanepidu został poddany kwarantannie, na której miał przebywać do 12 czerwca.
- Dobre wieści płyną z laboratoriów, gdzie przeprowadzono powtórne testy na COVID-19 u osób zdiagnozowanych w piątek 29 maja br. jako koronapozytywne. U wszystkich dały one wynik negatywny! Czekają teraz na powtórne badanie, które da stuprocentową pewność. Trzymam kciuku za ich zdrowie! Ja także przeszedłem testy, ich wynik jest negatywny, dzięki czemu mogę powrócić do pracy. Dziękuję za wszystkie serdeczności, które w różny sposób płynęły, gdy przebywałem w kwarantannie. Sytuacja każe jednak postawić pytanie o jakość testów używanych do badań. To już kolejny raz, gdy osoby diagnozowane jako pozytywne okazują się potem zdrowymi. Na całe szczęście, oczywiście. Nikt nie mówi jednak, co przeżywają, gdy słyszą, że są zarażone. Ile kosztuje to ich nerwów i zdrowia psychicznego. Zmąconego spokoju nikt im nie zwróci. Dlatego uważam, że ktoś powinien pilnie zweryfikować jakość stosowanych testów - czytamy we wpisie na facebooku prezydenta Konrada Pokory.
? Dobre wieści płyną z laboratoriów, gdzie przeprowadzono powtórne testy na COVID-19 u osób zdiagnozowanych w piątek 29...
Opublikowany przez Konrad Pokora - nasza Zduńska Wola Poniedziałek, 8 czerwca 2020
Czytaj również...
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Wczoraj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Wczoraj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki
Wczoraj, 16:02:13
To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).

Komentarze