15.07.2020 10:32:26
Sieradz

Starosta sieradzki wyleczony z koronawirusa

Na początku miesiąca informowaliśmy, że koronawirusem zaraził się starosta sieradzki Mariusz Bądzior. Dzisiaj na oficjalnym fanpage starosty możemy przeczytać, że włodarz pokonał wirusa i wraca do pełni sił.

(fot. nasze.fm)

Drodzy, jestem już w domu. Pokonałem GO. Teraz czeka mnie jeszcze rekonwalescencja i praca nad powrotem do pełni sił. Do pełnej aktywności planuje powrócić na początku sierpnia. Z każdym dniem jest silniejszym. - zapewnia na swoim fanpage Mariusz Bądzior

Drodzy, jestem już w domu. Pokonałem GO. ? Teraz czeka mnie jeszcze rekonwalescencja i praca nad powrotem do pełni sił....

Opublikowany przez Mariusz Bądzior Środa, 15 lipca 2020

Przypomnijmy, 2. lipca starosta poinformował, że przebywa w szpitalu w Łodzi. Nie miał jednak kontaktu z pracownikami starostwa, gdyż przebywał na urlopie. Praca w urzędzie toczyła się normalnie, ale z zachowaniem szczególnych obostrzeń sanitarnych.

aa / źródło: facebook

Czytaj również...

Komentarze

brawo ty
17.07.2020 10:16:48
A czy starosta wyleczy sie kiedys z indolencji inwestycyjnej w Sieradzu? W koncu to powiat "sieradzki". Kiedy remont tego paszkwila BWA, ktory skutecznie psuje wizerunek Sieradza? Kiedy Reymonta? Kiedy sciezka rowerowa na Pilsudskiego?
do fajnie
16.07.2020 07:46:41
ciesz się że Ciebie to nie spotkało
TEJ
16.07.2020 05:43:03
Dużo zdrowia
anatol
15.07.2020 20:30:46
No i mamy nowego sieradzkiego celebrytę z mediów społecznościowych. Tak trzymać. Dobry trynd :-)
Arek
15.07.2020 18:03:39
Zdrowia, zdrowia...
fafik
15.07.2020 17:48:50
No to sznapsika zagryska i kondycja wróci szybciutko jak ta lala.
Arek
15.07.2020 17:09:48
Zdrowia, zdrowia...
Ja
15.07.2020 15:46:29
Jakie leki? Żadnych leków na to nie podają więc na wątrobę nie zaszkkdza. My siedzielismy w domu z tym 25 dni.... widocznie badanie było wykonane już na końcu choruby dlatego szybciej ktoś dochodzi do siebie... każdy inaczej znosi... współczuję jeżeli 2 miesiące ktoś choruje... my po 25 dniach mamy dość... nie wirusa bo on minął z minamlnymi obajwami lub wcale.... ale tego że osoby "chorujące" w domu pozbawione są dostępu do medycyny, lekarz ani razu nie zadzwonił czy wszystko ok... na tym polega opieka nad chorymi w naszym kraju (policja sprawdza czy czasem nie opuściliśmy miejsca kwarantanny).... swoją drogą dziękujemy Panom,nasze dziecko bardzo się cieszyło z ich wizyt... taki pozytywny aspekt... Panu staroście gratuluję powrotu do zdrowia... i wszystkim którzy mają to za sobą... i przeszli pandemie obojetnisci...
Bolo
15.07.2020 15:34:42
Panie Starosto dużo zdrowia.
Piotrek
15.07.2020 14:56:17
Wszystkiego dobrego !!! Dużo ,dużo zdrowia .Wszystko będzie ok !!!!
jasio
15.07.2020 14:48:30
czy stan wątroby wpływa na szybkość wyzdrowienia ?? LUB czy leki podawane na covid nie mają wpływu negatywnego na wątrobę ??
Zatroskani
15.07.2020 13:57:27
alleluja!
??????????
15.07.2020 13:35:39
No zaraz to Pan starosta chorował tylko 2 tygodnie a inni już 2 miesiące i końca nie widać? to co chorzy są różnie leczeni czy jak???
fajnie
15.07.2020 12:31:40
Jakiś czas temu pisałem, że nic mu nie będzie, a odpocznie sobie i jeszcze mu za to zapłacą. To mnie oświeceni obywatele tego miasta minusowali. Teraz jestem ciekaw czym go leczyli, jak nie ma leków na tego wirusa? No chyba, że mu respirator podłączyli. Jeśli tak to rzeczywiście starosta miał szczęście, że przeżył.
zenon
15.07.2020 11:57:05
"wraca do pełni sił", ta, akurat.
Dużo zdrowia
15.07.2020 11:32:47
Z któejkolwiek strony politycznej Pan leci, bo chyba nie wszyscy to rozumieją..
NIE LECI
15.07.2020 10:48:22
ORZEŁ PSL-U WYSTARTOWAŁ

Więcej informacji

region

Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku

Wczoraj, 15:12:04

Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.

0
Zduńska Wola

Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki

Wczoraj, 13:43:27

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.

9
region

Wróblewski Festiwal Muzyki i Rozrywki

Wczoraj, 16:02:13

To będzie dzień i wieczór wspaniałej zabawy pod chmurką. Na swe tegoroczne Dni zaprasza Gmina Wróblew (Pow. Sieradzki).

1
On AirTeraz gra
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
06:24
Life
Des'ree
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
On Air
09:17
O mamo, jaki pan śliczny
Alibabki
Program
Posesja
Zadaj pytanie przed najbliższą audycją!
Do audycji pozostało:
--:--:--
Przejdź i zadaj pytanie →
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 23.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 23.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
23.06.2026 Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej w Zduńskiej Woli. Mówi o nim Katarzyna Biniaszczyk z KPP
22.06.2026 IV Charytatywne Old Derby: Pogoń Zduńska Wola - Warta Sieradz
22.06.2026 Piknik Motoryzacyjny Bezpieczne Wakacje w Sieradzu
22.06.2026 Joanna Lisiecka z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sieradzu
18.06.2026 Młodzież z Jagiellończyka na Erasmus+ w Finlandii

Co, gdzie, kiedy

24.06.2026
Spotkanie z Lekarzem Marcinem Sowińskim
Kawiarnia Nasze Niebo w Mieście, Zduńska Wola ul. Łaska 88
27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Kuba i Kuba
Stygnie lato
2
Mrozu
Nie ma miejsca jak dom
3
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...