18.10.2020 16:59:03

Czołówka w odwrocie, czyli 14. kolejka IV ligi - wyniki, tabela

Mecz Jutrzenki Warta z Omegą Kleszczów zakończył 14. kolejkę IV ligi. Na swoim stadionie Juve przegrało 2:4. W ten weekend padło kilka nieoczekiwanych wyników i sytuacja w lidze robi się coraz ciekawsza.

(fot. nasze.fm)

Juve objęło prowadzenie w 20 minucie po bramce Krystiana Smolarka. Pod koniec pierwszej połowy Omega zdobyła dwa gole i to goście schodzili do szatni z prowadzeniem. Na drugą część meczu Jutrzenka wyszła dość ospale. Brakowało dokładności i energii. To poskutkowało trzecią bramką dla Omegi. To nie był ostatni cios dla gospodarzy. W 80 minucie po faulu Sylwestra Pawlaka sędzia podyktował rzut karny. Alesandro Magnini wyczuł intencje strzelca, sięgnął piłkę, ale uderzenie było zbyt mocne i futbolówka zatrzepotała w siatce. Chwilę później gola zdobył Piotr Burski, ale to było za mało by uporać się z zespołem z Kleszczowa.

Jutrzenka Warta – Omega Kleszczów 2:4 (1:2)
1:0 – Krystian Smolarek (20’)