31.10.2020 20:05:42

Gatta rozbita w Lesznie

Dość nieoczekiwana porażka piłkarzy Gatty Active Zduńska Wola. W 10. kolejce Futsal Ekstraklasy Kocury przegrały z Futsalem Leszno 2:7.

Już po pierwszych pięciu minutach gospodarze prowadzili 2:0. Przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Mateusz Olczak. Po zmianie stron zespół z Leszna przeprowadził nawałnicę pod bramką Gatty, której to w ciągu siedmiu minut padły cztery gole. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:2 , a gola dla Gatty zdołał jeszcze zdobyć Daniel Krawczyk.

7:2 – Hubert Olszak (39’)

Skład Gatty: Olejnik, Sztaba, Olczak, Czyszek, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Elsner, Naparło, Szymczak

Wyniki 10. kolejki:
Słoneczny Stok Białystok – FC Toruń1:5
Red Devils Chojnice – Contract Lubawa 2:3
Futsal Brzeg – AZS Wilanów 2:3
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – Nove Gliwice (mecz trwa – 2:1)
Team Lębork – Piast Gliwice (mecz trwa – 0:0)
Red Dragons Pniewy – Dreman Opole Komprachcice (mecz odbędzie się w innym terminie)
Rekord Bielsko-Biała – AZS Katowice (mecz odbędzie się w innym terminie)

17. Nova Gliwice: 5

W 11. kolejce Gatta we własnej hali zagra ze Słonecznym Stokiem Białystok.

Janusz 01.11.2020 12:18:26
pierwszy od lewej,Lewangoalski w wieku 60+ :)
Gatta 01.11.2020 11:38:38
Bardzo chimerycznie gra Gatta. Dobre występy przeplata kompromitacjami. Bramkarz ma nad czym myśleć, bo wpuścić 14 bramek przez 2 mecze to slabiutki wynik.
Zdw 01.11.2020 11:11:37
Wąska kadra meczowa staje się coraz większym problemem. Co się dzieje z nieobecnymi zawodnikami? Jak przyjdą pauzy za kartki to będzie bardzo ciężko
swojak 01.11.2020 11:08:31
w Lesznie kocury zupełnie nie grali, tylko się kłócili a później już im się nie chciało nic.
Zks 31.10.2020 21:23:03
Po dzisiejszym "laniu" w Lesznie, Gattcie nie pozostało nic innego jak zmyć plamę zwycięstwem w następnym meczu z Białymstokiem.

Dziś, 19 kwietnia, w 81. rocznicę wybuchu powstania w getcie żydowskim w Warszawie na ulicach Zduńskiej Woli pojawiły się żonkile. Te kwiaty są symbolem pamięci o bohaterskim zrywie ludności żydowskiej. W "Łączyn nas pamięć - akcja Żonkile" wzięła udział młodzież szkolna wraz z przedstawicielami samorządu i instytucji kultury.

0

WYBORY

Prezydent wygrywa apelację

Dzisiaj, 12:30:33 (Aktualizacja: Dzisiaj, 13:59:38)

Przed nami II tura wyborów samorządowych. W Sieradzu na placu boju o prezydenturę pozostali Paweł Osiewała, który ubiega się o reelekcję (SMS) i Michał Pabich (PO). Sądowy spór o sposób prowadzenia kampanii wyborczej w mieście wygrał w pierwszej turze M. Pabich. Od postanowienia sądu apelacje złożył P. Osiewała. I wygrał. Poniżej publikujemy treść oświadczenia, które trafiło właśnie do naszej redakcji.

34

W tym tygodniu w Warckim Centrum Kultury odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem "W gościnie u Marii Konopnickiej", który już po raz czwarty zorganizowany został przez Zespół Szkół Specjalnych w Warcie.