13.03.2021 21:03:22

Lekcja z liderem

Zawodniczki klubu UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola przegrały we własnej hali z liderem ŁKS-em Łódź 1:3 (19:25, 23:25, 25:19, 15:25). Akademii został do rozegrania jeszcze jeden mecz w tym sezonie.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

Zduńskowolanki zaprezentowały się lepiej, niż w poprzednim meczu z ŁKS-em. W drugim secie prowadziły już 22:16, ale łodzianki odrobiły straty i wygrały. Zwyciężyć udało się za to w trzeciej partii. Decydujący czwarty set należał jednak do zespołu gości. ŁKS w tym sezonie odniósł komplet zwycięstw i pewnie wygrał grupę łódzką III ligi. Akademia na koniec sezonu zajmie 3. miejsce.