27.03.2021 19:47:53

Juve wciąż bez punktów w tym roku

W trzech meczach rundy wiosennej IV ligi Jutrzenka Warta poniosła same porażki. Tym razem na wyjeździe przegrała z Nerem Poddębice 0:1. Jutrzenka jest teraz w strefie spadkowej.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

Jutrzenka mogła objąć prowadzenie w 4 minucie, ale Piotr Burski przegrał z bramkarzem w sytuacji sam na sam. Kilkanaście minut później napastnik Juve miał kolejną szansę. Po rzucie rożnym trafił w poprzeczkę. Niestety zespół Sylwina Donarta nie potrafił się wstrzelić, co wykorzystał Ner. W 75 minucie gola głową zdobył piłkarz z Poddębic. Chwilę później z bliska Cyprian Lewandowski trafił w słupek. Pod koniec meczu drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Krystian Smolarek

Skład Jutrzenki: Florczak – Dryka (ż), Smolarek (ż: x2 – czerw), Kobierski, Pawlak – M. Lewandowski (ż), (80’ Sulgan), Jurkowski (25’ Nadolski), Dudek, Cichosz (59’ C. Lewandowski), Lewczuk – Burski (ż) (75’ Młotkiewicz).

W następnym meczu Jutrzenka zagra u siebie z Orłem Nieborów. W ligowej tabeli Juve spadło na 16. miejsce, które jest zagrożone spadkiem do klasy okręgowej.