09.05.2021 00:19:34

Druga liga coraz bliżej

Piłkarki Pogoni Zduńska Wola znów nie zawiodły. Liderki III ligi wygrały na wyjeździe z WAP-em Warszawa 3:1 w meczu 15. kolejki.

(fot. Pogoń Zduńska Wola)

Po pierwszej połowie był remis 1:1. Gola dla Pogoni zdobyła Agnieszka Twardowska. Po przerwie strzelały już tylko zawodniczki drużyny gości. Najpierw do siatki trafiła Milena Terka, a potem podwyższyła Martyna Szymczak. Pogoń umocniła się w lidze. Punkty zgubił wicelider Dargfil Tomaszów Mazowiecki, który zremisował z Astorią Szczerców 2:2. Przed niedzielnymi spotkaniami Pogoń ma osiem punktów przewagi nad najgroźniejszymi rywalami. Panie mają jeszcze do rozegrania siedem meczów w tym sezonie.

WAP Warszawa - Pogoń Zduńska Wola 1:3 (1:1)
0:1 - Agnieszka Twardowska (19')
1:1 - Weronika Bekker (44')
1:2 - Milena Terka (70')
1:3 - Martyna Szymczak (74')