23.05.2021 21:07:32

Piast zbliża się do IV ligi

Za nami 25. kolejka Sieradzkiej Klasy Okręgowej. W najciekawszym spotkaniu lider Piast Błaszki wygrał u siebie z dotychczasowym wiceliderem WKS-em Wieluń 2:0.

(fot. Facebook: Piast Błaszki)

Obie bramki zdobył najlepszy strzelec tego sezonu Adrian Sroczyński. Najpierw pokonał bramkarza w 55 minucie, a kwadrans później dołożył drugą bramkę. Sroczyński ma już na koncie 28 trafień. Od 75 minuty WKS grał w dziesiątkę po czerwonej kartce, którą otrzymał Tomasz Klimaszewski. Piast jest liderem okręgówki i ma dwa punkty przewagi nad Prosną Wieruszów, która w tabeli wyprzedziła wielunian.

Wyniki 25. kolejki:

Tęcza Brodnia – Hetman Rusiec 5:1 (Dominik Rosiak: x2, Piotr Janik, Dawid Liśkiewicz, Jakub Kopa – Łukasz Kołodziej)

MLKS Konopnica – GKS Chojne 3:0 (Kamil Mituła, Grzegorz Kacprzyk, Mateusz Kaźmierczak)

LKS Masłowice – Prosna Wieruszów 1:3

Piast Błaszki – WKS Wieluń 2:0 (Adrian Sroczyński: x2)

Słowian Dworszowice – TS Janiszewice 0:3 (Rafał Kurzynoga, Mateusz Kołuda, Marcin Kaniecki)

Victoria Szadek – Warta II Sieradz 2:2 (Michał Wróblewski, Łukasz Witaszewski – Kacper Mikielski, Hubert Kielek)

LKS Zapole – LZS Brąszewice 2:5