Z ostatniej chwili...

Uwaga kierowcy! Zblokowana trasa S8 na węźle Złoczew w kierunku Wrocławia. To skutek kolizji trzech samochodów: osobowego, busa i ciężarowego.

19.09.2021 00:04:00
Sieradz i Zduńska Wola

Warta powiększa przewagę

Kolejne zwycięstwo Warty Sieradz. Tym razem niepokonany lider IV ligi wygrał na wyjeździe ze Zjednoczonymi Stryków 4:2, mimo że przegrywał 0:2. Biało-Zieloni mają już sześć punktów przewagi nad drugim Borutą Zgierz, który zgubił punkty w meczu z Orłem Nieborów. Grała też Pogoń Zduńska Wola. Przegrała z Omegą Kleszczów 1:4.

(fot. nasze.fm)

Pierwsza połowa nie zakończyła się na korzyść Warty. Kamil Miazek sfaulował w swoim polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę dla Zjednoczonych. Wykorzystał ją Michał Drogosz. Potem było jeszcze gorzej. W 61 minucie podwyższył Szymon Młynarczyk. Na szczęście ta bramka podziałała pobudzająco na sieradzan, którzy w niecałe pół godziny dorzucili aż cztery bramki. Najpierw strzelił Wiktor Płaneta, potem wyrównanie dał Mikołaj Bociek. Zwycięstwo Warta wyszarpała dopiero w końcówce. W 90 minucie na 3:2 trafił Krystian Stolarczyk, a minutę później podwyższył jeszcze Kamil Pluta. Dodajmy też, że w meczu zadebiutował nowy piłkarz Warty Jakub Piela – wychowanek ŁKS-u Łódź.

2:4 – Kamil Pluta (90+1’)

Skład Warty: Miazek – Sosnowski, Głowacki, Bociek, Radzio (83’ Pluta) – Lisowski (61’ Piela), Stolarczyk, Mielczarek, Chojecki, Lewandowski – Płaneta

Znów poniżej oczekiwań zaprezentowała się Pogoń. Przegrana z Omegą była już piątą porażką zduńskowolan w tym sezonie. Mecz w Zduńskiej Woli zaczął się bardzo źle dla gospodarzy. Omega objęła prowadzenie już w 1 minucie. Przed przerwą strzeliła jeszcze dwa gole. Kontaktową bramkę zdobył Rafał Porada, ale na jego trafienie odpowiedział Robert Tomesz.

Prosna Wieruszów – KS Paradyż 3:0
LKS Kwiatkowice – Orkan Buczek (niedziela 16:00)

18. Prosna Wieruszów: 4

W następnej kolejce Warta zagra u siebie ze Stalą Głowno, a Pogoń na wyjeździe z KS Paradyż.

Komentarzy: 22

zawodnik 22.09.2021 09:43:35
nie wiem co mam sądzić o tym wszystkim jestem w srodku tego wszystkiego , może nam nie idzie ale przyczyn jest wiele , tak naprawdę to w klubie jest straszny bałagan pod względem organizacyjnym . wielu ludzi narzekało na prezesa szewczyka , ale za jego rządów było normalnie ,jak coś powiedział to tak było a dziś niema z kim porozmawiać bebeja niema w klubie teraz nikt nic nie wie czysta masakra
R 20.09.2021 21:30:43
Od zawsze gramy przeciwko bebejowi tak chłopaki czymać Panie prezesie bebej nigdy ci nie zapomnimy rozwalenia MKS-u
do kolo 20.09.2021 20:51:19
Gratuluję wyśmienitej pasji :) jestem pod wrażeniem nerwów ze stali, bo emocje tam muszą być druzgocące :)
kolo 20.09.2021 17:22:41
Personalne to chyba sam urządzasz! Idz się przewietrz. Ja wolę piłkę
do kolo 20.09.2021 15:53:38
Rozumiem, że te personalne wycieczki to z braku argumentów? Nie ma jak się obronić kiepski poziom sportowy to jedziemy wycieczki osobiste? Niestety ale nie wszyscy są fanami piłki podwórkowej
kolo 20.09.2021 15:45:43
Wolisz do parku idz do parku. Tylko skąd ta wiedza że prosto piłki nie umieją kopnąć. Nie masz bladego pojęcia jaka piłkę grają i zczym się ją je choćby w 4 lidze. Faktycznie lepszy będzie dla Ciebie spacer. Może sproboj z nordic walking. Pozdrawia piłkarska część
kilo 20.09.2021 14:42:36
Będą derby z Janiszewicami !!! brawo
Do do kolo 20.09.2021 10:32:54
Idź do parku byle sam. Każdy ma już dość Twojego towarzystwa. Ciągle narzekasz i nic Ci w życiu nie wychodzi.
Kawul 20.09.2021 09:53:40
Zdunsska wola za rok derby z rezerwami warty. 10 zł za bilet żeby oglądać jak idziakowski strzela jak w rugby 40 metrów nad bramka. Brygada z kwiatkowic pomaga chyba B. rozsadzic klub od srodka. Tyle walki o przetrwanie klubu żeby oglądać taki kabaret już nawet princwill okachi wyglada słabo ja już nie mam nadziei. Może na okegowke będą tańsze bilety!!!
Pogoń 19.09.2021 21:52:02
Miejsce tak grającej pogoni jest w okręgówce.
Kibicc 19.09.2021 21:16:01
Pogoń Zduńska Wola idzie na dno. przyszli Panowie politycy uzdrawiać zdunskowolska piłkę A nie mają o tym zielonego pojęcia zanim tutaj przyszli głośno krytykowali Szewczyka i zarzucali mu bardzo wiele.co teraz się dzieje w klubie wszyscy widzą, niedlugo odpowiecie za wszystko dzień sądu zbliża się wielkimi krokami. Na stronie pogoni brak informacji po kompromitujacych wynikach seniorów , nawet honoru nie macie.
do kolo 19.09.2021 18:49:22
Przychodzić oglądać jak 22 gości nie potrafi kopnąć prosto piłki? Dzięki za zaproszenie, ale wolę iść na spacer do parku :)
Pajaco 19.09.2021 17:40:53
Tomek Jóźwik na prezydenta!
Weber 19.09.2021 14:47:07
Wczoraj przed meczem Pogpni odbylo sie spotkanie bylych zawodnikow Pogoni. Niestety nie mieli oni na co patrzec, bo nasza Pogon pod wodza trenera Lasko czy tam Sobieraja nic nie gra. Absolutnie nic. Bo co z tego, ze w tym meczy szarpali Majkel i Raku, skoro reszta chyba nie ma zielonego pojecia w jakim gra klubie. Kepniak wszedl w drugiej polowie i nic. Z reszta pokaza z Tecza Brodnia, ze sie nie nadaje. A Prezesa B. Standardowo nie bylo na meczu, tylko cykal sobie fotki z Otylia Jedrzejczak. Czy ten klub jeszcze sie podniesie ? Ja kibicuje. Co bedzie zobaczymy.