24.10.2021 18:12:04

Gatta wróciła na parkiet

Na zgliszczach Gatty Active Zduńska Wola, która grała w Futsal Ekstraklasie powstała nowa drużyna, przygotowująca się do rozgrywek II ligi. Dziś mocno odmłodzona Gatta we własnej hali rozegrała mecz sparingowy ze Śląskiem Wrocław.

(fot. Facebook: Gatta Active Futsal Team)

Mecz zakończył się wynikiem 6:7 dla Śląska. Aż cztery gole zdobył grający trener Gatty, doskonale znany z występów w Futsal Ekstraklasie Igor Sobalczyk. Bramkę dołożył też młody Filip Zawiasa, a jedno trafienie padło po samobóju.

Przypomnijmy, że ekstraklasowa drużyna Gatty rozpadła się na początku roku. Teraz Kocury zaczynają właściwie od zera, a średnia wieku drużyny, która trenuje dopiero od dwóch miesięcy, jest mniej więcej dwa razy mniejsza, niż to było w przeszłości.

Sezon II ligi z udziałem Gatty rozpocznie się za dwa tygodnie.

Komentarzy: 2

wierny kibic 24.10.2021 23:39:14
Świetnie było wrócić i poczuć atmosferę najbardziej specyficznej hali futsalowej w Polsce. Niesamowite ile osób było na trybunach, a przecież był to tylko sparing. To pokazuje jaki jest głód sportowych wydarzeń w Zduńskiej Woli. Już nie mogę doczekać się pierwszego meczu o stawkę. A co do samego meczu to oczywiście nie ten poziom do jakiego się przyzwyczailiśmy, ale chłopakom nie brakowało woli walki i ambicji i myślę, że drużyna przysporzy nam wiele pięknych chwil. Nie odstawali od bardzo mocnej drużyny Śląska, która blisko od roku przygotowywuje się do sezonu, w której gra 5 obcokrajowców i która już wygrywa z drużynami z wyższych lig. Bardzo dobra w naszym wykonaniu była druga połowa w której dominowaliśmy, w której stwarzaliśmy sytuację i w której dość dobrze wychodził nam atak pozycyjny. Narazie najgorzej u nas wypada gra w defensywie, tutaj jest bardzo dużo do poprawy, sporo błędów indywidualnych w kryciu i przesuwaniu się w obronie, ale jest czas by to poprawić. To w końcu druga liga. Oczywiście Igor to pełna profeska, dzielił i rządził na parkiecie. Brakuje jeszcze jednego doświadczonego w ataku, ale jak już pisałem wcześniej naprawdę fajnie to wyglądało w drugiej połowie. Powodzenia w lidze i do zobaczenia na trybunach.
fan 24.10.2021 20:04:23
brawo dzialacze brawo Igor brawo chlopaki

Dołącz do wyjątkowego wydarzenia organizowanego przez Vinyl Vintage Group i Miejski Dom Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Giełda Winyli to niepowtarzalna okazja dla miłośników muzyki, kolekcjonerów oraz entuzjastów klasycznych nośników dźwięku.

0

Rodzice i opiekunowie z województwa łódzkiego złożyli już ponad 190 tys. wniosków o 800 plus na nowy okres świadczeniowy. Wnioski można składać do końca czerwca, ale kto się pospieszy i zrobi to do końca kwietnia, uniknie przerwy w wypłacie świadczenia między okresami świadczeniowymi.