05.11.2022 20:20:48

Pierwszy taki mecz

W hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli odbył się pierwszy w historii naszego regionu mecz ligowy w futsalu kobiet. Pogoń Stalmakkol Zduńska Wola przegrała z AZS-em SGGW Warszawa 1:4.

(fot. nasze.fm)

Było to spotkanie I ligi. Przed przerwą było 1:1. Historyczne pierwsze trafienie dla Pogoni zdobyła kapitan zespołu Katarzyna Borowiec. Potem wyrównała Agata Pochroń. W drugiej połowie rywalki grały znacznie skuteczniej i w niecałe dziewięć minut zdobyły trzy bramki. Najpierw trafiła Weronika Bekker, a następnie Aleksandra OgonowskaZuzanna Majewska.

Trenerem futsalowej drużyny Pogoni jest Marcin Glądała, były trener drugoligowej Gatty Active Zduńska Wola.

Wyjściowy skład Pogoni: A. Pacler, Borowiec, Zdonek, M. Pacler, Zak
Rezerwowe: Marcińska, Bilnik, Płaneta, Piekarska, Terka, Wrąbel, Twardowska

Komentarzy: 9

Do kibiców 07.11.2022 17:17:58
Ten post jest o drużyny kobiecej a nie o drużynie męskiej Gatty więc proszę swoje wywody odnośnie tamtej drużyny pisać pod ich opisem meczowym a nie tu
Kibic do kibica 07.11.2022 07:59:25
Kolego na razie tak to prawda… ale plan zakłada ze w przerwie między rozgrywkami na trawie, chłopaki z trawy maja pomagać na hali jaki dało te efekt można było zobaczyć już w drugiej rundzie poprzedniego sezonu.. czyli mizerny :)
Do kibic 06.11.2022 21:39:07
Kolego widać że nie chodzisz na mecze gatty to są tylko chłopaki z futsalu Oni nie grają na trawie Chciałem ci tylko wyjaśnić
Kibic do Kibica 06.11.2022 17:35:25
Ale czy taka filozofia ma sens ? Dołączy więcej dziewczyn to będzie lepiej.. powinny skupić się na jednej dyscyplinie i tak robić wyniki a nie bawić się w amatorkę i łączyć trochę tego i trochę tego.. to samo jest w „Gattcie Pogon” teraz gra kilku chłopaczków a lepiej ma być jak skończy się trawa i przyjdą z trawy to będzie lepiej, ale takie coś nie prowadzi do niczego tylko żarty z kibiców i wciskanie kitu kibicom ze sukcesy wrócą a prawda jest taka ze już nic nie wróci i będzie tylko taka amatorka i nigdzie nie będzie wyników za chwile Pogon spadnie z 4 ligi, futsal u chłopaczków bez awansu dziewczyny tak samo na trawie i hali i w mieście nie mamy nic na przyzwoitym poziomie
Z trybun 06.11.2022 16:06:47
Z tym trenerem to na wielkie sukcesy nie ma co liczyć.
Kibic 06.11.2022 10:24:53
Nic się niestalo jak tylko dołaczy więcej dziewczyn z trawy Pogoni będzie lepiej narazie mają jeszcze mecze na trawie
Jan 06.11.2022 06:47:06
Dziewczyny, tylko potem nie pijcie bo nie będziecie miały dzieci. Tak powiedział dziurawobuty fuc Narodu.
V 05.11.2022 23:06:35
Cienko
Obserwator 05.11.2022 20:39:30
Brawo dziewczyny tylko tak dalej a zwycięstwa przyjdą z czasem.

Prezydent Sieradza Paweł Osiewała podpisał umowę na dofinansowanie budowy ulic: Harcerskiej, Cierplikowskiego i Sybiraków. Przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji ma być ogłoszony w ciągu najbliższych dni.

1

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się w Zduńskiej Woli. 10 szkół podstawowych z powiatu zduńskowolskiego wystawiło swoje drużyny, które rywalizowały w Szkole Podstawowej nr 6.

0

Chmiel, Homer i Kaszmir szukają swoich nowych rodzin. Spójrzcie na ich zdjęcia, może któryś skradnie Wasze serca i znajdzie swój dom? Więcej o zwierzakach z Czartek w programie Na Cztery Łapy na naszej antenie o 14:15 opowie Patrycja Bednarek.