12.11.2022 18:08:24

Pięciosetowe emocje na inaugurację

Zawodnicy Akademii Siatkówki Zduńska Wola rozpoczęli nowy sezon III ligi. Po pełnym zwrotów akcji meczu przegrali na wyjeździe z rezerwami Skry Bełchatów 2:3.

(fot. Maciej Lipiński)

Już pierwszy set przyniósł wiele emocji. Skra wygrała dopiero przy stanie 30:28. W kolejnej partii zduńskowolanie zwyciężyli wysoko 25:15. Kolejny set również był bardzo wyrównany, ale i tym razem gospodarze okazali się lepsi w końcówce, wygrywając 26:24. Akademia wygrała czwartą partię do 20 i doprowadziła do tie-breaku. Piąty set także był zacięty. Skra ponownie udowodniła, że lepiej radzi sobie w kluczowych momentach i zwyciężyła 16:14.

Za tydzień Akademia po raz pierwszy w tym sezonie zagra przed własną publicznością. Rywalem będzie Team Żychlin.

Komentarzy: 6

hehe 14.11.2022 18:34:15
Kibic, Kiki - może wejdźcie na trening do UKSu, pokażecie klasę i od razu za Tubądzin do drugiej ligi !!! Brawo chłopaki z UKS ZW - jest progres, czekamy na mecze u siebie i ostrą walkę o każdy punkt !
Johny 13.11.2022 17:29:51
Komentują Ci co za wiele się nie interere ... Skra zawsze ma dobre zespoły juniorskie więc nie pompujcie się. Zduńską z tymi ludźmi których teraz mają stać na wiele wygranych spotkań tylko dajcie czasu. Skreślić najłatwiej po jednym spotkaniu hah
Obserwator 13.11.2022 12:44:41
Grają na tyle na ile ich stać. Widać progres w stosunku do poprzedniego sezonu więc może jeszcze coś wygrają
kibic 12.11.2022 20:12:39
Gratuluję !!!!!
Kibic 12.11.2022 19:52:36
Rozumiem przegrać,ale żeby z Bełchatowską młodzieżówką złożoną z roczników 05/06? Jak nie z nimi to z kim wygramy?
Kiki 12.11.2022 18:20:50
Zenadię

Oszuści internetowi nie próżnują. W ciągu kilku dni, do zduńskowolskiej komendy zgłosiło się 10 osób, które dały się oszukać cyberprzestępcom. Zduńskowolanie podawali obcym osobom kody blik, instalowali aplikacje umożliwiające zdalnie sterowanie ich telefonem lub komputerem, chcieli szybko się wzbogacić i wpłacali pieniądze na fałszywe platformy inwestycyjne. Policja apeluje o ostrożność w sieci i rozsądek w kontaktach z osobami z drugiej strony monitora.

1

Na ostatniej w mijającej kadencji sesji spotkała się dziś, 25 kwietnia, Rada Miasta Zduńska Wola. Obrady były okazją do podsumowania kadencji 2018-2024 i podziękowania radnym za ponad pięć lat pracy w miejskim samorządzie.

6

Europejski Dzień Praw Pacjenta to dobra okazja, by przypomnieć o prawach pacjenta i o tym, że będąc świadomym i aktywnym pacjentem, możemy mieć wpływ na system opieki zdrowotnej. Pacjenci, którzy mają trudności z realizacją świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych mogą złożyć skargę do NFZ.