25.02.2023 20:58:31

Oswojone Tygrysy

W meczu 18. kolejki siatkarskiej II ligi Tubądzin Volley MOSiR Sieradz wygrał z Tygrysami Strzelin 3:1. Sieradzanie zajmują 5. miejsce w tabeli.

(fot. Facebook: Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Senior)

Pierwsze dwa sety zakończyły się pewnym zwycięstwem Tubądzina Volley do 17 i 19. W trzeciej partii rywal spisał się już znacznie lepiej i zwyciężył 26:24. Kolejny set zakończył się wynikiem 25:22, dzięki czemu sieradzanie zainkasowali kolejne trzy punkty do ligowej tabeli. W następnym meczu Tubądzin Volley zagra u siebie z KS Rudziniec. Do końca zasadniczego pozostały cztery spotkania.

Wyniki 18. kolejki:
KS Rudziniec – AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (23:25, 19:25, 25:270
Start Namysłów – Bielawianka Bielawa 0:3 (18:25, 19:25, 23:25)
WKS Wieluń – Volley Jelcz-Laskowice 3:1 (26:28, 25:23, 25:21, 27:25)
ZAKSA Strzelce Opolskie – Chełmiec Wałbrzych 3:1 (15:25, 25:18, 25:14, 26:24)
Gwardia Wilczyce – Hetman Włoszczowa 3:0 (25:17, 25:23, 25:17)
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz – Tygrysy Strzelin 3:1 (25:17, 25:19, 24:26, 25:22)