28.05.2023 23:18:06

Sportowa niedziela z MOSiR-em Sieradz

Turniej siatkówki plażowej, koszykówki 3x3 oraz zmagania na kortach – to dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotował dziś Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu. Wszystkie rozgrywki odbywały się na obiektach przy ulicy Sportowej 1.

(fot. Romuald Rębacz)

W otwierającym sezon turnieju siatkówki plażowej rywalizowało 10 par, a po kilkugodzinnych zmaganiach najlepsi okazali się bracia DanielTomasz Białkowie, którzy w finale pokonali parę Eryk Jach/Dawid Szenrok 2:0 (15:10, 16:14). Bardziej zacięty był pojedynek o 3. miejsce, w którym Kacper ŚwiniarskiKajetan Płachta wygrali z parą Sylwester Kukulski/Rafał Wróblewski 2:1 (14:16, 15:8,11:9). Wszystkie wymienione pary otrzymały pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez MOSiR.

W turnieju koszykówki 3x3, którego współorganizatorem był LUKS Trójka Sieradz wystąpiło siedem drużyn. Ze względu na zróżnicowanie wiekowe uczestników, wyłoniono zwycięzców w kilku kategoriach wiekowych: