11.12.2023 15:28:24

Szkoły wyróżnione za osiągnięcia sportowe

W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2022/2023. Najwięcej punktów wśród podstawówek zdobyła Szkoła Podstawowa nr 10, a w kategorii szkół ponadpodstawowych wygrało I Liceum Ogólnokształcące.

Klasyfikacje podzielono na trzy kategorie wiekowe: Igrzyska Dzieci (szkoły podstawowe klasy 1-6), Igrzyska Młodzieży Szkolnej (szkoły podstawowe klasy 7-8) i Licealiada (szkoły ponadpodstawowe). W każdej z tych kategorii oddzielnie nagrodzono rywalizację wśród dziewczyn i chłopców.