16.03.2024 21:44:14
Sieradz i Zduńska Wola

Młode biegaczki z medalami

W Łodzi odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych. Na podium stały zawodniczki z naszego regionu.

(fot. Facebook: LKS MOSiR Sieradz Lekkoatletyka)

Złoty medal w biegu na 1,5 km zdobyła Oliwia Orzechowska z LKS-u MOSiR Sieradz (5:47). Na tym samym dystansie brąz wywalczyła Lena Sosin z Żegliny Sieradz (5:56).

Na drugim stopniu podium w biegu na 2,5 km stała Kalina Lewandowska (MOSiR – 10:37).

Aleksander Kulawiak (MOSiR) zajął 5. miejsce na 3 km. W biegu na 2 km Tymon Klucha (MOSiR) zajął 14. miejsce (7:55), a Arkadiusz Szczepaniak (MKS) był 23 (11:38).

Startowali też zawodnicy w starszych grupach wiekowych. Jakub Ułański z Żegliny był pierwszy w kategorii open na 4,5 km (15:34). W kategorii juniorów trzeci na 3 km był Marcel Rychlewski z MKS-u Zduńska Wola (12:43).