13.06.2024 00:04:16

Efektowny mecz na szczycie okręgówki

Zakończyła się 28. kolejka Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Wicelider Złoczewia Złoczew przegrał na swoim stadionie z liderem WKS-em Wieluń 3:4. Wielunianie już wcześniej zapewnili sobie awans do IV ligi. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki.

(fot. Facebook: Złoczewia Złoczew)

Wyniki 28. kolejki:

Złoczewia Złoczew – WKS Wieluń 3:4 (Tomasz Gruszel: x2, Paweł Chlebicz – Kamil Wira: x2, Jakub Szaniec, gol samobójczy)

Pogoń Zduńska Wola – Czarni Rząśnia 3:3 (Dominik Janeczek, Rafał Kurzynoga, Piotr Kaczmarek – Adrian Koch, Marcel Kuśmierek, Bartosz Wuszt)

Piast Błaszki – TS Janiszewice 4:1 (Michał Kuśmirek: x3, Kamil Majchrowski – Mateusz Dzieciątkowski)

Warta II Sieradz – LZS Brąszewice 1:1 (gol samobójczy – Kacper Jakubczyk)

UKS Galewice – Jutrzenka Warta 1:3 (Wojciech Namyślak – Dominik Młotkiewicz, Bartosz Kikowski, Igor Grembowicz)

Ekolog Wojsławice – Prosna Wieruszów 2:2 (Jarosław Jóźwiak: x2 – Arkadiusz Korpeta: x2)

MLKS Konopnica – Sokół Goszczanów 6:0 (Mateusz Kędzia, Igor Stelmach, Aleksander Łaziński, Marciej Rosiński, Jakub Gałek)