Wczoraj, 20:33:33

Przegrana Warty Sieradz w Tomaszowie

Po czterech ligowych zwycięstwa z rzędu Warta Sieradz przegrała na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:1 w 11 kolejce piłkarskiej III ligi. Gol na szalę zwycięstwa gospodarzy padł w doliczonym czasie gry drugiej połowy meczu.

(fot. zdjęcie poglądowe (nasze.fm))

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Warta Sieradz 1-0 (0:0)
90+6′ Dunajski

Skład Warty: Miłosz Zdeb, Artur Sójka 87', Jakub Piela, Maciej Knap, Maksymilian Gandziarowski, Oleg Trubnikov, Mateusz Lis (k), Szymon Pietrzak 55′ 90+4', Bartłomiej Maćczak 75', Michał Karlikowski 28', Bartłomiej Kręcichwost 90+4'

Rezerwowi: Jakub Orzechowski, Abdullahi Oyedele 75', Mateusz Popczyk 90+4', Michał Iwankiewicz 90+4', Oskar Kacperski 87'

Trener: Krzysztof Orzeszek

ws
Komentarzy: 4

Dodaj komentarz

Obserwator 05.10.2024 22:09:54
Uff… Knur dobrze że jesteś. Już myślałem że zaczynacie w Sieradzu wspierać Wartę, ale wszystko w normie. Hejterzy odpalcie się Warta przegrała mecz, nie krępujcie się ! Mocno ! Okazja do naplucia na Wartę, przecież czekacie na to od kilku tygodni żeby to napisać, nie marnujcie okazji ;)
Kibic 2 05.10.2024 21:46:26
Kiedyś musialo to nastąpić . Swoją drogą Trzecia liga gra na sztucznje nawierzchni?
Knur 05.10.2024 20:55:05
Grali jak nigdy, a przegrali jak zawsze....
walcz 05.10.2024 20:45:08
dzieki za walke,,,,bo była ale Warta nie oddała strzału na bramke Lechhii w drugiej połowie

Nasz redakcyjny kolega Janusz Romanowicz wziął dzisiaj ślub! Jego żoną została piękna Magdalena. Oboje połączyła miłość do sportu, a szczególnie do biegania.

1

W pierwszym meczu sezonu 2024/2025 siatkarskiej II ligi mężczyzn Tubądzin Volley MOSiR Sieradz przegrał na wyjeździe z MKS Ikar Legnica 0:3. W pierwszym secie gospodarze zwyciężyli nieznacznie - do 23. W drugim secie sieradzanom udało się zdobyć 17 punktów, a w trzecim - 13.