20.10.2024 11:33:25

Siatkarze wciąż bez zwycięstwa

Trwa zła passa Tubądzina Volley MOSiR Sieradz. W swoim trzecim meczu sieradzanie ponieśli trzecią porażkę. Tym razem przegrali na wyjeździe z drużyną Eco-Team AZS Częstochowa 1:3 (26:24, 22:25, 9:25, 21:25).

(fot. Facebook: Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Senior)

Podobnie jak w poprzednim meczu, tak i teraz Tubądzin Volley okazał się lepszy tylko w początkowej fazie spotkania. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem sieradzan 26:24. Później Eco-Team wygrał do 22. Trzecia partia była fatalna dla gości. Podopieczni Patryka Spychały zdołali w niej zdobyć tylko 9 punktów. Wszystko rozstrzygnęło się w czwartym secie zakończonym wynikiem 25:21.