Wczoraj, 21:00:25

Strzelecka niemoc trwa

Już dziś piłkarze Warty Sieradz rozegrali spotkanie w ramach 14. kolejki III ligi. Na wyjeździe zremisowali z GKS-em Wikielec 0:0. To czwarty ligowy mecz z rzędu, w którym to sieradzanie nie zdołali strzelić gola.

(fot. nasze.fm)

W pierwszej połowie więcej dogodnych sytuacji mieli gospodarze, których strzały nieznacznie mijały bramkę Miłosza Zdeba. W 22 minucie piłkarz GKS-u uderzył groźnie tuż nad poprzeczką. Inną dobrą sytuację miał Sebastian Rojek. Zawodnik z Wikielec otrzymał dośrodkowanie z rzutu rożnego i posłał piłkę obok słupka. Niewiele do szczęścia zabrakło gospodarzom również na początku drugiej połowy, ale i tym razem brakowało im celności. Dopiero w ostatnich minutach sieradzanie zaczęli oddawać więcej strzałów w kierunku bramki rywala.

GKS Wikielec – Warta Sieradz 0:0 (0:0)

Skład Warty: Zdeb – Gandziarowski, Lis (ż), Ślesicki – Piela (87’ Pluta), Knap (57’ Popczyk), Trubnikov, Przybył (ż) (67’ Kacperski), Karlikowski – Oyedele (45’ Maćczak - ż), Kręcichwost