Wotum zaufania i absolutorium budżetowe dla Burmistrza Warty
Wczoraj odbyła się XII Sesja Rady Miejskiej w Warcie. Burmistrz Warty Krystian Krogulecki uzyskał wotum zaufania i absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. 13 radnych było "za", 1 wstrzymał się od głosu, 1 był nieobecny.
- Serdecznie dziękuję wszystkim, dzięki którym to było możliwe: Radnym - za zaufanie i merytoryczne wsparcie, pracownikom Urzędu - za zaangażowanie i codzienną, ciężką pracę, Mieszkańcom - za mobilizację, pomysły i życzliwość, wszystkim społecznikom, zaangażowanym w różnych stowarzyszeniach, klubach, zespołach i jednostkach, którzy bezinteresownie i społecznie sprawiają, że nasza gmina jest coraz piękniejszym miejscem do życia. Bardzo Wam wszystkim dziękuję. To wspólne osiągnięcie pokazuje, że działając razem, możemy więcej. To wyróżnienie to dowód, że nasza wspólna praca przynosi efekty. Za nami rok pełen ważnych inwestycji społecznych, edukacyjnych, kulturalnych oraz działań na rzecz poprawy infrastruktury i usług dla mieszkańców. Dziękuję za każdy wysiłek i za każde dobre słowo. Jednak nie możemy i nie chcemy zwalniać tempa. Działamy dalej – dla Was i z Wami, bo wciąż jeszcze jest wiele do zrobienia, głowa dalej pełna pomysłów, a serducho chętne do działania - mówi Krystian Krogulecki Burmistrz Warty.
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.
Komentarze