Silent Disco po raz trzeci
To będzie już trzecia odsłona Silent Disco w Zduńskiej Woli. Cicha dyskoteka odbędzie się w piątek, 19 września, na parkingu podziemnym Miejskiego Domu Kultury Ratusz.
Silent Disco, czyli inaczej cicha dyskoteka to niezwykłe doświadczenie muzyczne, podczas którego tańczycie tylko Wy i Wasze bezprzewodowe słuchawki ponieważ muzyka jest odtwarzana tylko przez nie. To wydarzenie, gdzie każdy uczestnik cieszy się wybraną muzyką w swoim własnym rytmie i tempie, jednocześnie spędzając czas w towarzystwie.
Każda para słuchawek posiada 3 kanały muzyczne. Na każdym z tych kanałów jest inna muzyka, którą uczestnik w dowolnym momencie może zmienić zmieniając kanał w słuchawkach. Kanały muzyczne obsługiwane są przez 3 różnych DJ-ów. Dlatego każdy kanał to inna muzyka.
Do dyspozycji uczestników wydarzenia będzie 150 słuchawek - tyle osób jednorazowo może uczestniczyć w Silent Disco. Możesz dołączyć lub zrezygnować w każdej chwili. Ze względu na wartość sprzętu słuchawki wydawane będą tylko osobom pełnoletnim, na podstawie dokumentów wewnętrznych firmy, która jest właścicielem słuchawek. Nie znaczy to jednak, że wydarzenie ma ograniczenia wiekowe.
Niepełnoletnich uczestników organizatorzy zapraszają z opiekunami. Organizator przypomina także, aby osoby zainteresowane wypożyczeniem słuchawek pamiętały o zabraniu dowodu osobistego.
Silent Disco odbędzie się w piątek, 19 września, w godzinach 18.00–22.00.
Nową lokalizacją wydarzenia jest parking podziemny Ratusza.
Więcej informacji
Spotkanie z Tymonem Tymańskim
Dzisiaj, 11:11:55
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Tymonem Tymańskim - jednym z najbardziej wszechstronnych i niekonwencjonalnych twórców polskiej kultury współczesnej.
100 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielęcinie
Dzisiaj, 14:02:20
W minioną sobotę odbyły się uroczyste obchody 100-lecia działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielęcinie. Jubileusz zgromadził strażaków, mieszkańców oraz zaproszonych gości, stając się wyjątkową okazją do wspólnego świętowania i podsumowania bogatej historii jednostki.
Włodarz skwitowany pozytywanie
Dzisiaj, 10:56:01
12 czerwca br. odbyła się XV Sesja Rady Gminy Wróblew. Niewątpliwie, najważniejszymi punktami obrad były głosowania nad udzieleniem Wójtowi Gminy Wróblew - Tomaszowi Woźniakowi wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy Wróblew za 2025 rok.
