11.02.2026 12:43:39
Sieradz

Autem w wiatę

Niecodzienna sytuacja w Sieradzu. W wiacie przystankowej dziś przed południem "zaparkował" samochód osobowy. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia teraz miejscowa policja.

(fot. nasze.fm)

Do tego zdarzenia doszło na ul. Wojska Polskiego około godz 11:30. Auto marki Porsche wjechało w wiatę usytuowaną po prawej stronie ul. Wojska Polskiego tuż za rondem im. Prezydenta RP L. Kaczyńskiego. Pojazd przewrócił się na lewy bok.

- 31 letni kierowca Porsche, mieszkaniec powiatu sieradzkiego, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny, a następnie zatrzymał się na wiacie przystankowej MPK. Mężczyzna nie odniósł obrażeń, był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami - mówi mł. asp. Mariola Sucherska z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz sieradzcy policjanci. Na miejscu zdarzenia była też straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i pomoc drogowa.

Komentarze

Adas
15.02.2026 12:27:30
To nie jest prawdziwe porche tylko chińska podróba za 15000
Karol
14.02.2026 07:28:27
Cwaniak na jakiś lewych tablicach i znajomi którzy szybko się ich pozbyli.. Czy tacy ludzie mają być u nas bezkarni?
alex sieradzki
12.02.2026 16:54:27
Naprawdę trzeba być "arcymiszczem" aby w tym miejscu , na prostej wpaść w poślizg!
wiśta wio-
12.02.2026 14:08:32
choć połowa sieradzkich kierowców jeździ w stylu emeryckim- zawsze się znajdzie jakiś wariat/cwaniak
mieszkaniec
12.02.2026 12:40:29
dzień po i sprawa ucićhla policja ma spokój kierowca się znalazł nieważne że inny ale jest kurz pod dywan karawana jedzie dalej Ludzie gdzie my żyjemy
Stasiek
12.02.2026 11:44:42
Jedny plus ten sytuacji to to, że miasto wymiani ten obskurny przystanek, który pamięta lata 90.
Antoni
12.02.2026 10:27:16
Najpierw oddalił się z miejsca wypadku, a potem pojawił. Ale czy na pewno sprawca, czy jakiś figurant? W miedzy czasie dwóch cwaniaków zdjęło francuskie tablice rejestracyjne. I milicja łyknęła to bez mrugnięcia okiem?
K z Sieradza
12.02.2026 08:59:49
Opony łyse to tak się skonczyło.Na Porsche stać ale na opony już nie.
gość
12.02.2026 07:01:47
Ciekawe ile teraz za takiego gruza by dostał na złomie w Chojnym?hihi
Gajowy Majowy
11.02.2026 21:45:51
Poszedł bokiem jak dzik w kartofle. Mało polbruku nie wyrwał.
Andrzej
11.02.2026 21:19:03
Orzeł wylądował .
Kierowca
11.02.2026 19:44:24
A policja dalej stoi z suszarką tylko w swoim ulubionym miejscu czyli przy P.O.W. od Kalisza albo na Wojska Polskiego od Charlupii. W centrum im się nie opłaca suszyć więc po co zadbać o bezpieczeństwo. Łatwiej na wylocie nałapać.
I
11.02.2026 18:12:16
To samo auto na francuskich blachach wyprzedzało na pasach ,rozjechał by ludzi
Rizpaczony
11.02.2026 17:58:37
Choć po drogach Europy i Polski jezdze prawue 35 lat to za moich czasow uczono parkowania rownolegle lub prodpooadle (sle ) zeby na boku to zem nie widzial ale kierowcy na wschodzie Eutopy moga cos wiedziec na ten temat szacun dla kierowcy policja poeinna byc laskawa z j karaniem u nietego kierowcy nie zawsze mozna podziwiac taki manewr.
pan mechanik
11.02.2026 17:26:07
I konserwację można przy okazji zrobić.
Ktos
11.02.2026 17:23:23
Ktoś z sieradzkiej "elity" za bardzo sie popisał. Znajomi kierowcy w czarnej bmce i białym volkswagenie którzy ściągali blachy z auta pojawili się na miejscu bardzo szybko po zajściu
Marian
11.02.2026 17:00:24
Tam się nie parkuje
Rozpaczony
11.02.2026 16:38:05
Monitoring w kolo jest na calym rondzie u jubillera tez ppolicja na miezy a tak cale szczescie ze ferie i mlodziezy nie ma bo tragedia pewna bylaby a tego delikwenta co kierowal godnie ho ukarac sle pewnie sie wywinie tskie auto to i szmal jest
Mateo
11.02.2026 15:54:11
Przede wszystkim zabrać lejce i orzec drakońską grzywnę, droga publiczna to nie tor wyścigowy. Dużo szczęścia, że nikt z osób postronnych nie ucierpiał...
Brukselka i pekińska
11.02.2026 15:29:40
Można można.Nawet w takim miejscu. Pewnie jechał z MOPS u . Kartofle sprzedane to i fura nowa a doświadczenia brak.
Uuu
11.02.2026 15:04:14
Ciekawe, ktoś prowadził, że przyjechało 2 mężczyzn i zabrali tablice rejestracyjne.
piraci
11.02.2026 14:45:55
Dobrze,ze nie było nikogo na przystanku bo przez wariata ktoś by zginął albo był kaleka
Uuu
11.02.2026 14:45:20
Tablice zdjęte... Podjechało po nie 2 facetów
G
11.02.2026 14:21:34
Tablice miał francuskie
Ewa
11.02.2026 14:19:40
Wolno jechał i stało się. Człowieku idź Bogu podziękuj że, a nawet każdy któż tego przystanku korzysta...
po kursie
11.02.2026 14:14:46
ćwiczył precyzyjne parkowanie...
X
11.02.2026 14:00:36
Miejmy nadzieję że miejski monitoring wyłapie dlaczego zdjęto tablice rejestracyjne i kto tak naprawdę prowadził
DlaMistrzaProstej
11.02.2026 13:22:31
Złomowisko całkiem blisko, szykuj smutne widowisko. Kto Porsche prowadzić nie umie, tego ROOS sprzątnie w spalin szumie.
Dyby
11.02.2026 13:07:22
Dobrze, że nikogo nie zabił ! Do obozu pracy zesłać na Syberię takiego typa

Więcej informacji

region

Od 14 czerwca korekta rozkładu jazdy pociągów

Dzisiaj, 07:06:17

Od jutra, 14 czerwca, do 29 sierpnia 2026 r. będzie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu pociągów. W okresie wakacyjnym ze stacji Zduńska Wola Karsznice pojadą dodatkowe pociągi do Kołobrzegu, Łeby, jak również do Zakopanego. Pociąg IC Słowacki pojedzie w wydłużonej relacji do Olsztyna Głównego. Z kolei ŁKA uruchomi weekendowe pociągi Sprinter na trasie Pabianice - Warszawa Wschodnia.

0
Zduńska Wola

Wiktoria Szewłoga i jej piosenka"We śnie"

Wczoraj, 15:55:30

Wiktoria Szewłoga, młoda wokalistka ze Zduńskiej Woli nagrała swoją debiutancką piosenkę pt. "We śnie". Na co dzień szlifuje swój wokalny talent pod okiem i uchem instruktora Wiktora Bartosa, który napisał do tego utworu muzykę. Premiera piosenki odbędzie się w najbliższą niedzielę - 14 czerwca. Tego dnia usłyszycie ją również na antenie Naszego Radia na 104,7 FM.

0
Sieradz

Wotum zaufania oraz absolutorium dla Zarządu Powiatu Sieradzkiego

Wczoraj, 14:52:00

Rada Powiatu Sieradzkiego udzieliła wotum zaufania oraz absolutorium Zarządowi Powiatu Sieradzkiego za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Były to najważniejsze decyzje podjęte podczas wczorajszej sesji.

5
On AirTeraz gra

Monika Waraczyńska

monika.waraczynska@nasze.fm
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
11:35
Jump (Coca-Cola Anthem for the FIFA World Cup 26™)
J Balvin/Amber Mark/Steve Vai/Travis Barker
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
On Air
11:34
Mamy Po 20 Lat
Halina Benedyk
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 11.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 11.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
12.06.2026 Absolutorium dla Zarządu Powiatu Sieradzkiego. Rozmowa ze starostą Mariuszem Bądziorem
11.06.2026 Wotum zaufania i absolutorium dla burmistrza Szadku Łukasza Wilczyńskiego
11.06.2026 Rozmowa z Markiem Miśkiewiczem na temat jego najnowszej książki
10.06.2026 Radiowa Posesja. Gościem Wojciech Rychlik, starosta zduńskowolski cz.2
10.06.2026 Radiowa Posesja. Gościem Wojciech Rychlik, starosta zduńskowolski cz.1

Co, gdzie, kiedy

13.06.2026
Raptusz vol 1.
Miejski Dom Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli
Zduńskowolski Piknik Koszykarski
Hala Szkoły Podstawowej nr 5 w Zduńskiej Woli
Koncert Szkoła Muzyczna
Kościół Chrześcijan Baptystów, Zduńska Wola, Dąbrowskiego 22
14.06.2026
Balcerzak Cup
MOSiR Sieradz
II Powiatowy Dzień Sportu
Plac Wojewódzki w Sieradzu
Festyn Rodzinny i wystawa prac młodych artystów
park przy Muzeum Walewskich w Tubądzinie
Koncert Chóru Lutnia
Kościół pw. św. Mikołaja w Warcie
Marsz dla Życia i Rodziny
Bazylika Kolegiacka/Kościół NSJ w Sieradzu
DKF
Kino Ratusz Zduńska Wola
Alternatywna Zduńska Wola
Miejski Dom Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli
18.06.2026
Spotkanie z Agnieszką Krawczyk
Miejska Biblioteka Publiczna w Sieradzu, ul. Polna 36 A (Park Broniewskiego)
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
2
Kuba i Kuba
Stygnie lato
3
Milky
Just The Way You Are (David Guetta Remix)
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...