Otwarte spotkanie z politykami. Wśród gości m.in. Waldemar Buda i Marek Jakubiak
Dzisiaj mieszkańcy Zduńskiej Woli będą mieli okazję wziąć udział w otwartym spotkaniu z udziałem polityków: Waldemara Budy, Marka Jakubiaka oraz Pawła Rychlika.
Organizatorzy zapowiadają otwartą formułę wydarzenia, która umożliwi uczestnikom bezpośrednią rozmowę z zaproszonymi gośćmi oraz zadawanie pytań dotyczących bieżących spraw społecznych i politycznych.
Spotkanie odbywa się pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości oraz Klubu Gazety Polskiej. Jak podkreślają organizatorzy, celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do dialogu z mieszkańcami regionu oraz przedstawienie aktualnych kierunków działań i planów na przyszłość.
Udział w spotkaniu jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Organizatorzy zachęcają mieszkańców Zduńskiej Woli i okolic do licznego udziału.
To kolejna inicjatywa o charakterze lokalnym, która ma na celu bezpośredni kontakt polityków z obywatelami oraz wymianę opinii na temat najważniejszych kwestii dotyczących kraju i regionu.
Wydarzenie odbędzie się o godzinie 18:00 w Restauracji Arkadia przy ul. Łaskiej 62.
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.
Komentarze