Prężni sieradzcy społecznicy
Wręczono nagrody dla najbardziej aktywnych klubów strażackich honorowych dawców krwi. O dużym sukcesie przy podsumowaniu ubiegłego roku w Województwie Łódzkim mogą mówić społecznicy z Sieradza.
W XX edycji Programu PCK "Ognisty Ratownik - Gorąca Krew" wspaniałe II miejsce w Łódzkiem zajął Klub HDK PCK Strażaków działający przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sieradzu. W nagrodę społecznicy m.in. odebrali specjalną statuetkę Wojewody Łódzkiego.
- Jest nam niezwykle miło, że nasza działalność ponownie została doceniona. Rok temu w ramach tego programu zajęliśmy w okręgu łódzkim trzecie miejsce, a tym razem w podsumowaniu za 2025 rok jesteśmy oczko wyżej. To cieszy i już myślimy o kolejnej edycji, bo aż się prosi aby następnym razem było miejsce pierwsze. Dołożymy starań - zapewnia druh Ryszard Chrzanowski, Prezes Klubu HDK PCK przy OSP w Sieradzu.
W Łódzkiem dziś to jedna z najprężniejszych takich organizacji. Od wielu lat jego członkowie i sympatycy oddają rocznie ponad sto litrów krwi.
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.
Komentarze