Sobota z okręgówką
Za nami 25. kolejka Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Na pozycji lidera umocnił się Ekolog Wojsławice. Po bezbramkowym remisie na trzecie miejsce spadły rezerwy Warty Sieradz, wysokie zwycięstwo odniosła czwarta Jutrzenka Warta, a na piątym miejscu pozostaje Pogoń Zduńska Wola, która po trzech porażkach z rzędu, tym razem zdołała zdobyć punkt.
Wyniki 25. kolejki:
Ekolog Wojsławice - Zawisza Pajęczno 3:0 (Dawid Kępniak: x2, Dawid Kozłowicz)
Złoczewia Złoczew - Warta II Sieradz 0:0
Jutrzenka Warta - MLKS Konopnica 6:2
Pogoń Zduńska Wola - Warta Działoszyn 3:3 (Jardel Muniz Cruz: x2, Jan Staniucha - Mateusz Mielczarek: x2, Krystian Nagieł)
TS Janiszewice - Prosna Wieruszów 4:1 (Dominik Brajtenbach, Patryk Olszewski, Michał Polit, Witold Kurzawa - Szymon Cierkosz)
UKS Galewice - LUKS Bałucz 1:2 (Wiktor Sut - Kamil Marianowski, Mateusz Dzieciątkowski)
Olimpia Karsznice - Płomień Makowiska 4:2
WKS Wieluń - Hetman Rusiec 3:0 (Kacper Pilarz, Tomasz Klimaszewski, samobój)
Tabela:
1. Ekolog Wojsławice: 59
2. WKS Wieluń: 56
3. Warta II Sieradz: 56
4. Jutrzenka Warta: 47
5. Pogoń Zduńska Wola: 41
6. LUKS Bałucz: 40
7. Warta Działoszyn: 37
8. Prosna Wieruszów: 37
9. UKS Galewice: 34
10. Złoczewia Złoczew: 31
11. Hetman Rusiec: 25
12. TS Janiszewice: 25
13. Zawisza Pajęczno: 24
14. MLKS Konopnica: 24
15. Olimpia Karsznice: 21
16. Płomień Makowiska: 10
Do końca sezonu pozostało pięć kolejek. Dodajmy, że rezerwy sieradzkiej Warty i Jutrzenka mają zaległe spotkanie.
Więcej informacji
Balcerzak Cup w Pałacu Prezydenckim. Zwycięskie drużyny spotkały się z Pierwszą Damą
Dzisiaj, 22:17:33
Zawodniczki KKS Lech Poznań oraz zawodniczki i zawodnicy Warty Sieradz, czyli zwycięzcy tegorocznej edycji turnieju Balcerzak Cup, gościli w Pałacu Prezydenckim. Młodzi sportowcy spotkali się z Pierwszą Damą Martą Nawrocką, zwiedzili pałacowe wnętrza i przeżyli dzień, który na długo zostanie w ich pamięci.
Łódzki Dom Kultury i Zduńska Wola z porozumieniem
Dzisiaj, 14:09:59
Zduńska Wola formalizuje współpracę z Łódzkim Domem Kultury. Podpisano porozumienie, które będzie skutkowało wspólnymi działaniami w zakresie inicjowania i realizowania działań kulturalnych.
Prezydent Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 16:00:22
Dzisiaj nadaliśmy ostatnią przed wakacyjną przerwą Posesję. Naszym gościem był Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli, z którym rozmawialiśmy m.in. jutrzejszej sesji absolutoryjnej. Nie brakowało też licznych pytań od naszych słuchaczy.
Komentarze