Udany weekend dla kierowców z regionu
Jan Przyrowski z Rossoszycy był bardzo blisko podium w wyścigu Formuły Regionalnej. Na torze w Spa-Francorchamps w Belgii uplasował się na czwartej pozycji i tym samym zdobył swoje pierwsze punkty w sezonie. Z kolei w Austrii w serii wyścigowej Clip Cup Bohemia na podium udało się stanąć Rafałowi Paprocie z Zapola.
W Belgii miały się odbyć trzy wyścigi Formuły Regionalnej. Pierwszy nie był zbyt udany dla kierowcy zespołu RPM. Przyrowski uplasował się na 20. pozycji. Drugi wyścig został anulowany ze względu na intensywne opady deszczu. W ostatnim starcie Przyrowski zajął czwarte miejsce. To dało mu 12 punktów do klasyfikacji generalnej, w której zajmuje 15. pozycję. Liderem jest Rashid Al Dhaheri ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich (94 pkt), drugi jest Amerykanin Sebastian Wheldon (93 pkt), a trzeci Kean Nakamura-Berta z Wielkiej Brytaniii (81 pkt). Kolejne wyścigi Formuły Regionalnej odbędą się na słynnym torze w Monza w dniach 19-21 czerwca.
Paprota startował na torze Salzburgring w Austrii. Tam odbyły się dwa wyścigi. W pierwszym zajął trzecie miejsce, w drugim był szósty. Kolejne wyścigi serii Clio Cup Bohemia odbędą sie 2 sierpnia w czeskiej miejscowości Most.
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.

Dodaj komentarz