Premiera nowej płyty Beware
Koncert, podczas którego zespół z Warty wykona materiał z albumu "Drugi stopień" jest zaplanowana na dziś w Pubie Przechowalnia w Sieradzu na godz. 20:00. Fanów na pewno ucieszy fakt, że wstęp na koncert jest wolny. Na płycie znalazło się jedenaście numerów. W Naszym Radiu na 104,7 fm będziemy ją prezentować, jako płytę tygodnia.
- Nasza płyta "Drugi stopień" opowiada o determinacji człowieka w dążeniu do celu. Pokazuje, że nieraz upadamy, jesteśmy bezradni, lecz ciągle należy się podnosić, wbrew wszelkim przeciwnościom. Tą płytą chcemy zabrać słuchaczy do głębszych emocji, z których nie każdy zdaje sobie sprawę. Nie mówimy tu o uczuciach takich jak smutek, radość czy złość, ale upór, zawziętość, wstyd po przegranej i determinację w dążeniu do własnych celów. Mimo braku sił, ale nie po trupach do celu. Po prostu - nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Przeprawa przez te emocje będzie może być ciężka, ale razem damy radę - mówią członkowie zespołu i zapraszają na koncert.
Dodajmy, że nowy krążek zespołu to solidna porcja energetycznego, rockowego grania. Album "Drugi stopień" będziemy prezentować w przyszłym tygodniu na naszej antenie jako płytę tygodnia, bo krążek ukazuje się pod patronatem medialnym Naszego Radia.
Beware to pięciu kumpli, których połączyła pasja i miłość do rocka. Zespół powstał w Warcie z inicjatywy gitarzysty Przemka Zimocha i perkusisty Bartosza Jachowicza. Pierwsze próby odbyły się w 2018 roku, a pod szyldem Beware działają od 2021. Ich muzyka to czysto
gitarowe granie, gdzie ostre riffy okraszone rozbudowanymi solówkami przeplatają się ze
spokojnymi i klimatycznymi dźwiękami. Na każdym koncercie kradną serca kolejnych fanów i
coraz pewniej poruszają się po rockowej scenie Polski ... i nie tylko.
Zajęli III miejsce na festiwalu "QbaLive 2022" w Trzemesznie, II miejsce na "Guitar Days 2025" w Kramsku, zdobyli tez dwie nagrody indywidualne i publiczności na festiwalu "Wszyscy Śpiewamy na Rockowo 2025" w Ostrowie Wielkopolskim. Zaprezentowali się również na m.in. "Rock To The Top 2023" w Bełchatowie, "Pociąg do Kolumny 2023", "Gostyńskie Rockowania 2024" czy "Yach Music Festiwal 2024" w Nożynie. Dwukrotnie wystąpili w Lengerich w Niemczech. W 2023 roku w ramach festiwalu "Rock Am Rathaus" oraz na "Brunnen fest" w 2025. W sierpniu 2023 roku ukazał się debiutancki album zespołu pt. "Lies". Obecnie zespół kończy pracę nad nowym albumem, dziś poznaliśmy piosenkę "27", która jest pierwszym singlem zapowiadającym "Drugi stopień".
Skład zespołu:
Stasiek Łukoński - wokal
Bartosz Jachowicz - perkusja
Przemek Zimoch - gitara prowadząca
Janek Kasperek - gitara solowa
Michał Ciepłucha - bas
Czytaj również...
[region] Nowy singiel Beware
Więcej informacji
Od 14 czerwca korekta rozkładu jazdy pociągów
Dzisiaj, 07:06:17
Od jutra, 14 czerwca, do 29 sierpnia 2026 r. będzie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu pociągów. W okresie wakacyjnym ze stacji Zduńska Wola Karsznice pojadą dodatkowe pociągi do Kołobrzegu, Łeby, jak również do Zakopanego. Pociąg IC Słowacki pojedzie w wydłużonej relacji do Olsztyna Głównego. Z kolei ŁKA uruchomi weekendowe pociągi Sprinter na trasie Pabianice - Warszawa Wschodnia.
Wiktoria Szewłoga i jej piosenka"We śnie"
Wczoraj, 15:55:30
Wiktoria Szewłoga, młoda wokalistka ze Zduńskiej Woli nagrała swoją debiutancką piosenkę pt. "We śnie". Na co dzień szlifuje swój wokalny talent pod okiem i uchem instruktora Wiktora Bartosa, który napisał do tego utworu muzykę. Premiera piosenki odbędzie się w najbliższą niedzielę - 14 czerwca. Tego dnia usłyszycie ją również na antenie Naszego Radia na 104,7 FM.
Wotum zaufania oraz absolutorium dla Zarządu Powiatu Sieradzkiego
Wczoraj, 14:52:00
Rada Powiatu Sieradzkiego udzieliła wotum zaufania oraz absolutorium Zarządowi Powiatu Sieradzkiego za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Były to najważniejsze decyzje podjęte podczas wczorajszej sesji.

Dodaj komentarz