Jedenasta odsłona wspólnej zabawy
Tłumy w Strumianach pod Burzeninem (Pow. Sieradzki) na 11. Festiwalu Mleka i Miodu. Sobota minęła z występami rodzimych artystów, ale też koncertami gwiazd polskiej estrady.
Festiwal ruszył wczoraj o godz. 15:00 występami podopiecznych Gminnego Domu Kultury w Burzeninie oraz Zespołu Cheerleaderek ze Szkoły Podstawowej w Burzeninie. Publiczności zaprezentowała się też Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Burzenina, a następnie lokalny Zespół Ludowy Marjanki. Tegoroczne gwiazdy estrady to Teresa Werner, Mezo, Piękni i Młodzi Dawid Narożny i Jorgus. Ich koncerty przyciągnęły tłumy festiwalowych gości.
- Cieszy nas, że ten festiwal z roku na rok nam się rozrasta. Mamy już nie tylko gości z naszego regionu, ale i z kraju a nawet gości zagranicznych. Staramy się przyciągać licznymi atrakcjami i koncertami gwiazd estrady. Pogoda na ten rok zamówiona, więc zapraszam również w niedzielę do Strumian na 11 Festiwal Mleka i Miodu. Życzę dobrej zabawy - mówi Jarosław Janiak, Wójt Burzenina.
Program na niedzielę:
10:00 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
10:00 - Pokaz Miłośników Gołębi i Ptaków Egzotycznych
Niedziela będzie również nawiązywała do tegorocznego Dnia Dziecka, stąd szereg nieodpłatnych atrakcji właśnie dla najmłodszych.
Dodatkowo podczas festiwalu czeka wiele dodatkowych atrakcji. Wstęp wolny.
Komentarze
Więcej informacji
Piłkarskie złotka
Wczoraj, 21:39:30
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu zdobyły w Głuchołazach złote medale Ogólnopolskich Finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.
Burmistrz Błaszek z absolutorium budżetowym
Wczoraj, 15:04:09
Burmistrz Błaszek w Powiecie Sieradzkim to kolejny samorządowiec w regionie pozytywnie skwitowany za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Piotr Świderski uzyskał też od rady miejskiej wotum zaufania.
Zabawa pod chmurką na Rynku
Dzisiaj, 05:50:23
Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Dom Kultury w Burzeninie zapraszają na cykl letnich muzycznych niedziel. W planach przeróżne klimaty, wstęp będzie wolny.
Dodaj komentarz