Ekolog świętuje
Zakończyła się 29. kolejka Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Pewny mistrzostwa Ekolog Wojsławice rozbił na swoim stadionie MLKS Konopnica 9:0. Po meczu piłkarze i działacze klubu świętowali wraz z kibicami awans do IV ligi. W innym ciekawym spotkaniu Jutrzenka Warta wygrała z WKS-em Wieluń 4:3. Taki wynik oznacza, że bliżej gry w barażach są rezerwy Warty Sieradz.
Wyniki 29. kolejki:
Ekolog Wojsławice - MLKS Konopnica 9:0
Warta Działoszyn - Warta II Sieradz 4:2 (Mateusz Mielczarek: x2. Daniel Lisowski, Peter Sobera - Piotr Lewandowski, Wiktor Płaneta)
Jutrzenka Warta - WKS Wieluń 4:3
Pogoń Zduńska Wola - LUKS Bałucz 3:3 (Jardel Muniz Cruz, Jan Szewczyk, Jakub Jurga - Kamil Golański, Wiktor Ratajczyk, Kamil Marianowski)
Prosna Wieruszów - Zawisza Pajęczno 2:0 (Szymon Cierkosz: x2)
TS Janiszewice - Płomień Makowiska 4:2
Złoczewia Złoczew - Hetman Rusiec 2:0 (Jarosław Gruszel, Kacper Mikielski)
UKS Galewice - Olimpia Karsznice 2:1
Tabela:
1. Ekolog Wojsławice: 71
2. Warta II Sieradz: 65
3. WKS Wieluń: 62
4. Jutrzenka Warta: 59
5. Prosna Wieruszów: 44
6. Pogoń Zduńska Wola: 43
7. UKS Galewice: 43
8. Złoczewia Złoczew: 43
9. LUKS Bałucz: 41
10. Warta Działoszyn: 40
11. TS Janiszewice: 34
12. Olimpia Karsznice: 30
13. Zawisza Pajęczno: 27
14. MLKS Konopnica: 27
15. Hetman Rusiec: 25
16. Płomień Makowiska: 10
Za tydzień odbędzie się ostatnia kolejka. Rezerwom Warty wystarczy remis w starciu z Prosną Wieruszów, by zapewnić sobie udział w barażach o awans do IV ligi. Jeśli Sieradzanie przegrają, a WKS Wieluń pokona Złoczewię Złoczew, to Wielunianie ze względu na lepszy bilans w bezpośrednich pojedynkach będą wyżej w tabeli od zespołu z Sieradza.
Komentarze
Więcej informacji
Śląsk na sieradzkim rynku
Dzisiaj, 13:22:00
Upał nie przestraszył artystów i widzów. Rynek w Sieradzu wypełnił się wczoraj muzyką i tańcem w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Koncert zgromadził liczną publiczność.
Wielkie rzuty
Dzisiaj, 12:10:54
Zduńskowolanka Róża Kozakowska (Start Tarnów) zdobyła w Zamościu złoty medal paralekkoatletycznych mistrzostw Polski, a ponadto ustanowiła nowy rekord świata w rzucie maczugą. Na trzecim stopniu podium stał Maciej Tomczyk. Zawodnik Startu Zduńska Wola rywalizował w rzucie oszczepem.
Komza mistrzynią Europy
Dzisiaj, 11:45:18
Justyna Komza (ULKS "28" Włyń) zdobyła w szkockim Stirling złoty medal mistrzostw Europy seniorek w sumo. Trenerem zawodniczki jest Paweł Pawełczyk.
Dodaj komentarz