Policja: to nie był trzeźwy poranek
To był zakrapiany weekend na drogach powiatu zduńskowolskiego. Policjantom udało się zatrzymać kilku kierujących pojazdami, jadących na "podwójnym gazie". Wśród nich był jeden, który zanotował bardzo wysoki wynik. Niestety kierowcom nadal brakuje wyobraźni i zdrowego rozsądku.
W poniedziałek rano policja w całym województwie łódzkim przeprowadziła akcję pod nazwą "Trzeźwy Poranek". Niestety na efekty nie trzeba było długo czekać. O wynikach porannych działań drogówki mówi Andrzej Kucharski ze zduńskowolskiej komendy:
- W sumie skontrolowaliśmy 250 kierujących, oczywiście kontrole przeprowadzone były tylko i wyłącznie pod kątem ich trzeźwości. W sumie ujawniliśmy 4 nietrzeźwych kierowców, w tym jednego w samochodzie ciężarowym scania. Wszyscy, którzy zostali zatrzymani, to po wczorajszym grillu.
Akcja policji trwała przez cały weekend. Złapano kolejnych czterech pijanych, w tym prawdziwego rekordzistę, który w wydychanym powietrzu miał ponad 4 promile alkoholu. Znawcy twierdzą, że delikwent musiał ostro imprezować i to nie jeden dzień. Te wyniki świadczą o braku wyobraźni kierowców oraz o marnej skuteczności zakrojonych na wielką skalę akcji potępiających wsiadanie za kółko po
alkoholu.
Więcej informacji
O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 05:58:19
Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.

Komentarze
Ale nie lepiej zrobić taką akcję po powrotach z dyskotek wyniki były by zastraszający dla wszystkich , należało by sprawdzać alkometrem oraz testami na obecność narkotyków to jest obłęd co się dzieje wtedy na drogach .
p.s
ąle tego się nie robi swoim kolegów którzy prowadzą takie interesy ,chyba że stawia się wiśkowóz w niedalekiej odległości od imprezy (tak jak w sobotę w miejscowości Czarna okolice dyskoteki Broszki ) i dalej się nic nie widzi .