strzałka do góry
Najpopularniejsi w regionie w 2023
Plebiscyt 7 wspaniałych
Sportowcy
Mateusz Cieślak
Taekwon-do Sieradz - taekwondo tradycyjne
Mistrz Europy seniorów federacji ITFU w taekwondo w wadze +92 kg
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 1

Jessica Duc
KKS Sieradz - kajakarstwo górskie
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 2

Szymon Gabrysiak
PARK Zduńska Wola - lekkoatletyka
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 3

Stanisław Głogowski
PARK Zduńska Wola - lekkoatletyka
Srebrny medalista Ogólnopolskiego Finału LDK w skoku w dal w kategorii wiekowej do lat 14
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 4

Oliwia Grobelna
Taekwon-do Sieradz - taekwondo tradycyjne
Wicemistrzyni Europy kadetek federacji ITFU w taekwondo w wadze do 49 kg
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 5

Iwo Kałuda
PFT MMA Zduńska Wola - MMA
Ćwierćfinalista mistrzostw świata kadetów oraz mistrz Polski w MMA w wadze do 52 kg w kategorii wiekowej do lat 14
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 6

Krzysztof Katarzyniak
Taekwon-do Sieradz - taekwondo tradycyjne
Mistrz Europy kadetów federacji ITFU w taekwondo w wadze do 56 kg
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 7

Tymon Klucha
LKS MOSiR Sieradz - lekkoatletyka
Srebrny medalista Ogólnopolskiego Finału LDK na 100 m oraz 4. miejsce na Halowej Olimpiadzie LDK na 300 m w kategorii wiekowej do lat 14
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 8

Natalia Królikowska/Julia Kwaśniewska
UKS "10" Sieradz - siatkówka plażowa
Srebrne medalistki Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej w kategorii wiekowej do lat 11
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 9

Dominika Kołodziejczyk
Akademia Siatkówki Zduńska Wola - piłka siatkowa
Mistrzyni III ligi łódzkiej w siatkówce, udział w turnieju finałowym o awans do II ligi
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 10

Justyna Komza
ULKS "28" Włyń - sumo i zapasy
Medalistka Igrzysk Europejskich, mistrzostw Europy i mistrzostw Polski w sumo w wadze do 50 kg oraz medalistka mistrzostw Polski w zapasach w wadze do...
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 11

Paweł Koncewicz-Żyłka
Warta Sieradz - piłka nożna
Zawodnik drużyny, która na półmetku sezonu 2023/2024 zajmuje 10. miejsce w piłkarskiej III lidze
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 12

Wiktor Kruszwic
PARK Zduńska Wola - lekkoatletyka
Mistrz Polski juniorów młodszych w rzucie młotem
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 13

Bartosz Łazarowicz
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - piłka siatkowa
Atakujący drużyny, która zajęła 5. miejsce w siatkarskiej II lidze
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 14

Przemysław Maruszewski
Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai - karate shinkyokushinkai
Uczestnik mistrzostw Europy juniorów w karate shinkyokushinkai
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 15

Roksana Nawrocka
Stajnia Gajewniki - jeździectwo
Halowa mistrzyni Polski juniorek w skokach przez przeszkody.
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 16

Hanna Piątkowska
LKS MOSiR Sieradz - lekkoatletyka
Dwukrotna medalistka mistrzostw Polski młodziczek w lekkoatletyce i złota medalistka Ogólnopolskiego Finału LDK:
  • Srebro na mistrzostwach Polski...
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 17

Oliwia Piątkowska
ULKS "28" Włyń - sumo
Mistrzyni Europy młodziczek oraz dwukrotna mistrzyni Polski młodziczek w sumo w wadze do 40 kg
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 18

Hubert Ratajczyk
Sokół Zduńska Wola - strzelectwo sportowe
Wicemistrz Polski juniorów w pistolecie szybkostrzelnym oraz 4. zawodnik mistrzostw Polski juniorów w pistolecie sportowym
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 19

Kacper Sadowski
Sokół Zduńska Wola - strzelectwo sportowe
Dwukrotny młodzieżowy wicemistrz Polski w strzelectwie sportowym:
  • Srebro w konkurencji karabin 3x20 strzałów
  • Srebro w konkurencji...
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 20

Kuba Shittu
Akademia Siatkówki Zduńska Wola/Trefl Gdańsk - piłka siatkowa
Złoty medalista i najlepszy zawodnik Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 21

Gabriela Skalska
PARK Zduńska Wola - lekkoatletyka
Mistrzyni Polski młodziczek w rzucie młotem
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 22

Marcelina Sobczak
ULKS "28" Włyń - sumo
Mistrzyni Europy młodziczek oraz wicemistrzyni Polski młodziczek w sumo w wadze do 45 kg
SMS 7148 NASZE.SPORTOWIEC 23


Trenerzy
Mateusz Cieślak
Taekwon-do Sieradz - taekwondo tradycyjne
Trener Krzysztofa Katarzyniaka i Oliwii Grobelnej, medalistów mistrzostw Europy kadetów federacji ITFU w taekwondo
  • Krzysztof Katarzyniak - złoto...
SMS 7148 NASZE.TRENER 1

Marcin Gabrysiak i Aleksandra Kociołek-Kaczmarek
LKS MOSiR Sieradz - lekkoatletyka
Trenerzy Hanny Piątkowskiej, dwukrotnej medalistki mistrzostw Polski młodziczek w lekkoatletyce:
  • Srebro na 100 m
  • Brąz na 300 m
oraz...
SMS 7148 NASZE.TRENER 2

Mikołaj Kałuda
PFT MMA Zduńska Wola - MMA
Trener Iwo Kałudy, ćwierćfinalisty mistrzostw świata kadetów oraz mistrza Polski do lat 14 w MMA w wadze do 52 kg
SMS 7148 NASZE.TRENER 3

Paweł Niewiadomski
Akademia Siatkówki Zduńska Wola - piłka siatkowa
Trener Kuby Shittu, który wraz z reprezentacją województwa łódzkiego sięgnął po złoty medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce...
SMS 7148 NASZE.TRENER 4

Paweł Pawełczyk
ULKS "28" Włyń - sumo i zapasy
Jego podopieczne wywalczyly 6 medali mistrzostw Europy i 11 medali mistrzostw Polski w sumo. Ponadto Justyna Komza zdobyła srebrny medal na Igrzyskach...
SMS 7148 NASZE.TRENER 5

Wojciech Sadowski
Sokół Zduńska Wola - strzelectwo sportowe
Trener Kacpra Sadowskiego i Huberta Ratajczyka, medalistów mistrzostw Polski w strzelectwie sportowym:
  • Kacper Sadowski (dwa srebrne medale na...
SMS 7148 NASZE.TRENER 6

Tomasz Szewczyk
PARK Zduńska Wola - lekkoatletyka
Trener mistrzów Polski w rzucie młotem. Jego podopieczni osiągali też czołowe lokaty w skoku w dal oraz trójskoku:
SMS 7148 NASZE.TRENER 7

Robert Wajgelt
Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai - karate shinkyokushinkai
Trener Przemysława Maruszewskiego, uczestnika mistrzostw Europy juniorów w karate shinkyokushinkai
SMS 7148 NASZE.TRENER 8

Sportowa impreza roku
  1. VIII Bieg po Gminie Zduńska Wola
  2. 3. etap 34. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków w Sieradzu
  3. Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski w Sieradzu
  4. Mistrzostwa Polski kobiet w zapasach w Sieradzu
  5. Mistrzostwa Polski w Parakolarstwie Szosowym w Zduńskiej Woli
  6. Mityng Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego w Sieradzu
  7. VIII Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada w Sieradzu
  8. XXI Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Nocą w Strumianach
  9. Old Derby: Warta Sieradz – Pogoń Zduńska Wola
  10. 7. Świąteczny Bieg Charytatywny - dla Julii w Zduńskiej Woli

Sportowe wydarzenie roku
  1. Kuba Shittu wybrany najlepszym zawodnikiem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej
  2. Medale Adama Łukomskiego na Letniej Uniwersjadzie i Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce
  3. Otwarcie nowej hali sportowej w Warcie
  4. Sumitki klubu ULKS „28” Włyń z medalami Igrzysk Europejskich i mistrzostw Europy
  5. Trzy medale zawodników Taekwon-do Sieradz na mistrzostwach Europy federacji ITFU w taekwondo

Nasi w Polsce i na świecie
Rafał Augustyniak
Legia Warszawa - piłka nożna
Awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji, wicemistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Polski i Superpucharu Polski w piłce nożnej

Patrycja Balcerzak
Sporting Huelva/UKS SMS Łódź - piłka nożna
Piłkarka, która w sezonie 2022/2023 grała w lidze hiszpańskiej. Obecnie reprezentuje czołowy klub polskiej Ekstraligi, gdzie pełni rolę zawodniczki...

Agnieszka Bednarek
AZS Łódź - lekkoatletyka
Brązowa medalistka mistrzostw Polski seniorek w trójskoku

Karolina Bomba
Skra Warszawa - lekkoatletyka
Uczestniczka młodzieżowych mistrzostw Europy (18. miejsce) i młodzieżowa mistrzyni Polski w rzucie młotem

Róża Kozakowska
Start Tarnów - lekkoatletyka
Paralekkoatletyczna mistrzyni świata i paralekkoatletyczna mistrzyni Polski w rzucie maczugą

Mieszko Lorenc
ŁKS Łódź - piłka nożna
Awans do piłkarskiej Ekstraklasy, 1. miejsce na koniec sezonu I ligi

Adam Łukomski
AZS AWF Wrocław - lekkoatletyka
Medalista Letniej Uniwersjady, młodzieżowych mistrzostw Europy i mistrzostw Polski w lekkoatletyce.

Letnia Uniwersjada:

Łukasz Masłowski
Jagiellonia Białystok - piłka nożna
Dyrektor sportowy czołowej drużyny Ekstraklasy

Aleks Pakuła
Bogoria Grodzisk Mazowiecki - tenis stołowy
Uczestnik mistrzostw Europy kadetów oraz trzykrotny medalista mistrzostw Polski kadetów w tenisie stołowym:

Mistrzostwa Europy kadetów:

Tomasz Ratajczyk
AZS AWF Warszawa - lekkoatletyka
Uczestnik młodzieżowych mistrzostw Europy oraz medalista młodzieżowych mistrzostw Polski w rzucie młotem
  • Młodzieżowe mistrzostwa Europy...

Mariusz Stępiński
Aris Limassol - piłka nożna
Uczestnik Ligi Europy, mistrz Cypru i zdobywca Superpucharu Cypru w piłce nożnej

Tomasz Swędrowski
Ruch Chorzów - piłka nożna
Awans do piłkarskiej Ekstraklasy, 2. miejsce na koniec sezonu I ligi

Bartłomiej Zalewski
Polski Związek Piłki Nożnej - piłka nożna
Trener i koordynator projektu Talent PRO


Sportowa Nadzieja Roku
Stanisław Głogowski
PARK Zduńska Wola - lekkoatletyka
Srebrny medalista Ogólnopolskiego Finału LDK w skoku w dal w kategorii wiekowej do lat 14

Oliwia Grobelna
Taekwon-do Sieradz - taekwondo tradycyjne
Wicemistrzyni Europy kadetek federacji ITFU w taekwondo w wadze do 49 kg

Iwo Kałuda
PFT MMA Zduńska Wola - MMA
Ćwierćfinalista mistrzostw świata kadetów oraz mistrz Polski w MMA w wadze do 52 kg w kategorii wiekowej...

Krzysztof Katarzyniak
Taekwon-do Sieradz - taekwondo tradycyjne
Mistrz Europy kadetów federacji ITFU w taekwondo w wadze do 56 kg

Tymon Klucha
LKS MOSiR Sieradz - lekkoatletyka
Srebrny medalista Ogólnopolskiego Finału LDK na 100 m oraz 4. miejsce na Halowej Olimpiadzie LDK na...

Natalia Królikowska/Julia Kwaśniewska
UKS "10" Sieradz - siatkówka plażowa
Srebrne medalistki Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej w kategorii...

Igor Nowak
AZS PŁ Cochise Burger Łódź - unihokej
Debiut w meczu Ekstraligi Unihokeja

Jakub Pawlak
ŁKS Łódź - piłka nożna
Powołanie do reprezentacji Polski U16 w piłce nożnej

Hanna Piątkowska
LKS MOSiR Sieradz - lekkoatletyka
Dwukrotna medalistka mistrzostw Polski młodziczek w lekkoatletyce i złota medalistka Ogólnopolskiego...

Oliwia Piątkowska
ULKS "28" Włyń - sumo
Mistrzyni Europy młodziczek oraz dwukrotna mistrzyni Polski młodziczek w sumo w wadze do 40 kg

Olga Polewska
Akademia Piłkarska Reissa Kalisz/Sparta Miejska Górka - piłka nożna i futsal
Mistrzyni Polski w futsalu oraz członkini kadry narodowej do lat 15 w piłce nożnej

Kuba Shittu
Akademia Siatkówki Zduńska Wola/Trefl Gdańsk - piłka siatkowa
Złoty medalista i najlepszy zawodnik Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej

Gabriela Skalska
PARK Zduńska Wola - lekkoatletyka
Mistrzyni Polski młodziczek w rzucie młotem

Marcelina Sobczak
ULKS "28" Włyń - sumo
Mistrzyni Europy młodziczek oraz wicemistrzyni Polski młodziczek w sumo w wadze do 45 kg


Głosować można do 4 marca 2024 r.
Koszt SMS 1 zł + VAT




Teraz gra:

Nasze Radio 104,7 FM

13:23

Poczuj Luz
Bednarek

Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie

13:21

Biedroneczki Są w Kropeczki
Danuta Rinn/Bogdan Czyżewski

Kontakt do studia

kontakt@nasze.fm

502 27 11 11

43 827 11 11

Co, gdzie, kiedy

24.02.2024

Mecz sparingowy: Warta Sieradz - RKS Radomsko
MOSiR Sieradz
Dzień Dawcy Szpiku
Publiczne Przedszkole nr 3, Zduńska Wola

25.02.2024

Koncert BLACK PEARL MUDDY MANNINEN & LEBURN MADDOX
Teatr Miejski w Sieradzu

26.02.2024

Spotkanie z cyklu "Aktywny Senior - to Ty!"
Sala wykładowa CREWŁ - Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu, ul. Jagiellońska 2.
Więcej...









Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1+1Alan Walker, Daya
Heart Over Mind
2-1Sylwia Grzeszczak
Motyle
3+5Teddy Swims
Lose Control