strzałka do góry

Harmonogram Finałów

SCALFIL   MECZE PO: 2 x 13 MINUT  
   
godz. 13.00    
       
ASCLEPIOS    
   
godz. 15.00        
       
ŁAWECZKOWCY          
           
godz. 13.30     FINAŁ godz. 16:45  
       
GOŁ-TRANS ZŁOCZEW    
o III miejsce godz. 16:15    
   
   
BIAŁA      
         
godz. 14.00          
           
OLDBOYS ŁÓDŹ        
   
godz. 15.30  
   
GRAJKI TEAM      
       
godz. 14.30  
   
ŁODZIANKA OLDBOY ŁÓDŹ


Wyniki:

C - Polpharma Sieradz - Biała 0:1
C - Asclepios - Łodzianka Oldboy Łódź 2:0
C - Polpharma Sieradz - Rososzyca i okolice 5:0
C - Biała - Asclepios 1:1
C - Łodzianka Oldboy Łódź - Rososzyca i okolice 6:1
C - Polpharma Sieradz - Asclepios 3:0
C - Biała - Łodzianka Oldboy Łódź 2:1
C - Asclepios - Rososzyca i okolice 2:0
C - Polpharma Sieradz - Łodzianka Oldboy Łódź 0:2
C - Biała - Rososzyca i okolice 1:0
B - Koksownia Warta - Scanfil 2:8
B - GTA Gaz Technika - Goł Trans Złoczew 0:2
B - Koksownia Warta - Oldboys Łódź 2:4
B - Scanfil - GTA Gaz Technika 2:1
B - Goł Trans Złoczew - Oldboys Łódź 2:2
B - Koksownia Warta - GTA Gaz Technika 0:7
B - Scanfil - Goł Trans Złoczew 2:1
B - GTA Gaz Technika - Oldboys Łódź 1:1
B - Koksownia Warta - Goł Trans Złoczew 1:11
B - Scanfil - Oldboys Łódź 5:1
A - Grajki Team - Ławeczkowcy 1:1
A - Juve Jutrzenka Warta - Unia Męka Sieradz 3:4
A - Grajki Team - Juve Jutrzenka Warta 5:0
A - Ławeczkowcy - Unia Męka Sieradz 4:4
A - Grajki Team - Unia Męka Sieradz 5:1
A - Ławeczkowcy - Juve Jutrzenka Warta 6:2


Grupa A
1Grajki Team7
2Ławeczkowcy5
3Unia Męka Sieradz4
4Juve Jutrzenka Warta0

Grupa B
1Scanfil12
2Goł Trans Złoczew7
3Oldboys Łódź5
4GTA Gaz Technika4
5Koksownia Warta0

Grupa C
1Biała10
2Asclepios7
3Łodzianka Oldboy Łódź6
4Polpharma Sieradz 6
5Rososzyca i okolice0

Grupa A

1. Grajki Team
2. Ławeczkowcy
3. Juve Jutrzenka Warta
4. Unia Męka Sieradz
2 x 13 min.
Godz. Mecze
09:00 Grajki Team - Ławeczkowcy
09:30 Juve Jutrzenka Warta - Unia Męka Sieradz
10:00 Grajki Team - Juve Jutrzenka Warta
10:30 Ławeczkowcy - Unia Męka Sieradz
11:00 Grajki Team - Unia Męka Sieradz
11:30 Ławeczkowcy - Juve Jutrzenka Warta

Grupa B

1. Koksownia Warta
2. Scanfil
3. GTA Gaz Technika
4. Goł Trans Złoczew
5. Oldboys Łódź
1 x 18 min.
Godz. Mecze
12:00 Koksownia Warta - Scanfil
12:20 GTA Gaz Technika - Goł Trans Złoczew
12:40 Koksownia Warta - Oldboys Łódź
13:00 Scanfil - GTA Gaz Technika
13:20 Goł Trans Złoczew - Oldboys Łódź
13:40 Koksownia Warta - GTA Gaz Technika
14:00 Scanfil - Goł Trans Złoczew
14:20 GTA Gaz Technika - Oldboys Łódź
14:40 Koksownia Warta - Goł Trans Złoczew
15:00 Scanfil - Oldboys Łódź

Grupa C

1. Polpharma Sieradz
2. Biała
3. Asclepios
4. Łodzianka Oldboy Łódź
5. Rososzyca i okolice
1 x 18 min.
Godz. Mecze
15:20 Polpharma Sieradz - Biała
15:40 Asclepios - Łodzianka Oldboy Łódź
16:00 Polpharma Sieradz - Rososzyca i okolice
16:20 Biała - Asclepios
16:40 Łodzianka Oldboy Łódź - Rososzyca i okolice
17:00 Polpharma Sieradz - Asclepios
17:20 Biała - Łodzianka Oldboy Łódź
17:40 Asclepios - Rososzyca i okolice
18:00 Polpharma Sieradz - Łodzianka Oldboy Łódź
18:20 Biała - Rososzyca i okolice

Teraz gra:

Nasze Radio 104,7 FM

15:48

Just A Gigolo
David Lee Roth

Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie

15:50

Muzyka Twoje imię ma
Eleni

Kontakt do studia

kontakt@nasze.fm

502 27 11 11

43 827 11 11

Co, gdzie, kiedy

25.07.2024

1. runda mistrzostw świata skuterów wodnych federacji Jet Ski World Series -1. dzień
Port jachtowy w Ostrowie Warckim

26.07.2024

Retro Dancing
Tarasy nad rzeką Wartą w Sieradzu
Koncert EKHTO
Miejski Dom Kultury Ratusz
1. runda mistrzostw świata skuterów wodnych federacji Jet Ski World Series -2. dzień
Port jachtowy w Ostrowie Warckim

27.07.2024

25. Festiwal "Kolory Polski"
Makowiska, kos?cio?ł pw. s?w. Jo?zefa Oblubien?ca NMP, ul. Radomszczańska 56/62
Święto Kwiatów
Scena plenerowa przy filii MDK Ratusz w Karsznicach
1. runda mistrzostw świata skuterów wodnych federacji Jet Ski World Series - 3. dzień
Port jachtowy w Ostrowie Warckim
Sportowa Kępina
Zbiornik Kępina w Zduńskiej Woli
Koncert, spotkanie autorskie oraz wernisaż obrazów w Dworze w Kalinowe
Dwór w Kalinowej (gmina Błaszki)
Więcej...









Lista przebojów HitFM Naszego Radia
10Sylwia Grzeszczak
och i ach
2+2Doda, Smolasty
Nie żałuję
3+7Myles Smith
Stargazing