Informacje sportowe

Małe derby dla Sieradza

24.09.2023 20:44:14

Zakończyła się 7. kolejka Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Lider Warta II Sieradz wygrał na swoim stadionie z Pogonią Zduńska Wola 3:2. Sieradzanie mają trzy punkty przewagi nad drugim TS Janiszewice i cztery nad trzecią Złoczewią Złoczew.

22

Wyjazdowa porażka Warty

23.09.2023 19:11:49

W meczu 9. kolejki III ligi Warta Sieradz przegrała na wyjeździe z Legionovią Legionowo 0:1. Od 55 minuty sieradzanie grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bartłomieja Maćczaka, a wcześniej rzut karny obronił Kamil Miazek.

13

Hubert Ratajczyk z Sokoła Zduńska Wola zdobył w Bydgoszczy srebrny medal mistrzostw Polski juniorów w strzelectwie. To kolejny sukces podopiecznego Wojciecha Sadowskiego.

1

Sieradz i Zduńska Wola

Gabriela Skalska z PARK-u Zduńska Wola zdobyła w Słubicach złoty medal mistrzostw Polski młodzików w rzucie młotem. Z kolei Hanna Piątkowska z LKS-u MOSiR Sieradz stała na podium dwukrotnie. Srebro wywalczyła w biegu na 100 metrów, a brąz na 300 metrów.

7

Trwają Mistrzostwa Polski w Parakolarstwie Szosowym. Impreza drugi rok z rzędu odbywa się w Zduńskiej Woli. W związku z organizacją imprezy występują utrudnienia w ruchu drogowym.

6

W ten weekend Zduńska Wola jest gospodarzem Mistrzostw Polski w Parakolarstwie Szosowym. W związku z organizacją imprezy wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

9

Młodzicy na strzelnicy

18.09.2023 17:36:12

W Białymstoku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Strzelectwie Sportowym. W zawodach wzięli udział reprezentanci Sokoła Zduńska Wola.

1

Tenisiści z kolejnymi sukcesami

18.09.2023 17:01:31

Na kortach MOSiR-u Sieradz odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 14 dziewcząt i do lat 12 chłopców. W zawodach wzięli udział tenisiści z Sieradza i Zduńskiej Woli. Z kolei reprezentanci klubu TUKS Zduńska Wola z powodzeniem startowali też w Poznaniu, gdzie zagwarantowali sobie udział w ogólnopolskim finale Kinder Joy of Moving Tenisowej Talentiady.

4

Na stadionie MOSiR-u Sieradz kończy się pierwszy dzień zmagań w ramach Finału Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. Zawody będą kontynuowane jutro.

0

Przerwany mecz

17.09.2023 17:36:18

W ten weekend odbyły się mecze 6. kolejki Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Niedokończone zostało spotkanie Jutrzenki Warta z LZS-em Brąszewice. Obie drużyny opuściły boisko na wieść o śmierci Piotra Kobierskiego.