Informacje sportowe

Małżeństwo potrójnie ozłocone

17.06.2022 17:15:36 (Aktualizacja: 19.06.2022 14:04:20)

Zduńskowolanin Paweł Piotrowski (START Wrocław) zdobył w Szczecinie dwa złote i srebrny medal paralekkoatletycznych mistrzostw Polski. Jego żona Marta Piotrowska wygrała konkurs skoku w dal.

2

Hubert Ratajczyk i Kacper Sadowski z medalami mistrzostw Polski

17.06.2022 16:54:59 (Aktualizacja: 19.06.2022 18:28:50)

W Bydgoszczy zakończyły się mistrzostwa Polski juniorów i młodzieżowców w strzelectwie. Znakomicie spisali się najbardziej utytułowani zawodnicy Sokoła Zduńska Wola. Hubert Ratajczyk został wicemistrzem Polski juniorów, a Kacper Sadowski zdobył dwa brązowe medale w kategorii młodzieżowców. Trenerem strzelców jest Wojciech Sadowski.

2

Na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli zakończył się Piknik z Mistrzami Sportu. Młodzież z naszego regionu mogła spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach pod okiem medalistów igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i mistrzostw Europy.

2

Wielki sukces! Sieradzanin z dwoma medalami mistrzostw Europy!

17.06.2022 01:02:31 (Aktualizacja: 19.06.2022 17:49:52)

Aleks Pakuła (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zdobył brązowy medal mistrzostw Europy młodzików w tenisie stołowym. W Podgoricy wychowanek klubu KTS Sieradz został też wicemistrzem w turnieju drużyn mieszanych. To zdecydowanie największy sukces w karierze młodego zawodnika.

5

Wschodzące gwiazdy na sieradzkiej bieżni

15.06.2022 17:32:40 (Aktualizacja: 22.06.2022 11:13:46)

Drugi rok z rzędu Sieradz będzie gospodarzem największej lekkoatletycznej imprezy dla dzieci i młodzieży w Polsce. Jutro, 23 czerwca, o 11:00 rozpoczną się Ogólnopolskie Zawody Lekkoatletyka Dla Każdego. Dzisiaj czekają nas inne lekkoatletyczne zawody skierowane do dzieci.

1

Wychowanek klubu KTS Sieradz, a obecnie zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki Aleks Pakuła wystartuje w Podgoricy, gdzie w czwartek rozpoczynają się mistrzostwa Europy młodzików w tenisie stołowym. Dla sieradzanina będzie to pierwszy udział w tak dużej imprezie.

5

Piknik z Mistrzami Sportu

14.06.2022 10:12:05 (Aktualizacja: 14.06.2022 14:24:25)

Znakomici sportowcy, w tym medaliści igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata przyjadą w piątek do Zduńskiej Woli, by aktywnie spędzić czas z młodzieżą. Na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli odbędzie się Piknik Mistrzów Sportu.

0

KKS Sieradz na kolejnych zawodach

12.06.2022 23:43:21

W Augustowie odbyły się XXVIII Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie. Wystartowali reprezentanci Kajakowego Klubu Sportowego w Sieradzu.

4

START wraca do I ligi!

12.06.2022 20:59:01

Zakończył się sezon 2021/2022 II ligi tenisa stołowego. W meczu decydującym o awansie START Zduńska Wola wygrał przed własną publicznością z Witmarem Podwawelskim Kraków 7:3.

4

W ten weekend rozegrano mecze 29. kolejki Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Sezon zakończy się za tydzień.