Informacje sportowe

Lato z brydżem

27.06.2022 17:28:16

Sekcja Brydża Sportowego Zdrowie Piast Sieradz zaprasza na turniej par o Puchar Prezydenta Miasta. To zawody z cyklu Grand Prix Ziemi Łódzkiej.

0

Prawie 600 zawodników wystartowało na Ogólnopolskich Zawodach Lekkoatletyka Dla Każdego. Zawody odbyły się na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu. Startowali też młodzi sportowcy z naszego regionu, brązowy medal wywalczyła Hanna Piątkowska (LKS MOSiR Sieradz).

5

Hetman zaprasza na trening

22.06.2022 15:00:43

Nowy klub z naszego regionu przygotowuje się do swojego pierwszego sezonu w sieradzkiej B Klasie. Hetman Sieradz, bo o nim mowa zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na premierowy trening.

7

Biegowa pomoc dla dzieci

21.06.2022 10:10:17

W niedzielę ruszy III Bieg Przegoń raka dla dzieciaka. Przez 6 dni sztafeta pokona 700 km i pobiegnie przez trzy kraje. Wszystko to dla dzieci chorych na nowotwór z Fundacji Gajusz. Trwa zbiórka pieniędzy.

0

Wiosłowanie na Mazowszu

20.06.2022 00:33:26

Zawodnicy klubu KKS Sieradz startowali w Warszawie na Otwartych Mistrzostwach Mazowsza. Kilku zawodników stanęło na podium.

2

Dzisiaj na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu odbył się pierwszy turniej Balcerzak Cup. Został on zorganizowany przez pochodzącą z Sieradza reprezentantkę Polski - Patrycję Balcerzak. Adresowany do uczennic i uczniów szkół podstawowych turniej wygrała drużyna Biali 2011.

5

Weterani wciąż w formie

19.06.2022 19:24:47
Sieradz i Zduńska Wola

W Toruniu odbyły się mistrzostwa Polski masters w lekkoatletyce. Jak co roku medale zdobyli sportowcy z naszego regionu. Po trzy krążki wywalczyli zduńskowolanie – Marzena IgnaczakAndrzej Suliński.

2

Najlepsi zagrali na koniec

18.06.2022 20:16:11

Zakończył się sezon 2021/2022 Sieradzkiej Klasy Okręgowej. W ostatniej kolejce wicemistrz Warta II Sieradz wygrał z mistrzem WKS-em Wieluń 1:0.

8

Udany koniec sezonu

18.06.2022 20:04:02

Warta Sieradz zremisowała z RKS-em Radomsko 1:1 w ostatniej kolejce IV ligi. Doskonale spisała się Pogoń Zduńska Wola, która pokonała Orkana Buczek 5:1.

11

Jubileuszowe nocne granie

17.06.2022 21:22:01

Zakończył się XX Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Nocą w Strumianach koło Burzenina. Jak co roku wystartowali zawodnicy z całej Polski.