Koronawirus w Polsce (22.09 godz. 10:30) – 711-nowe i potwierdzone przypadki.
Liczba zakażonych w Polsce (37 mln 970 tys. mieszkańców): 80699 / 2316 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Liczba wyleczonych w Polsce: 64972
więcej informacji...

Informacje sportowe

Kajakowy Klub Sportowy w Sieradz wziął udział w Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym w Sztumie. Klub reprezentowało czterech zawodników.

8

Zakończyła się 8. kolejka Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Sytuacja w tabeli jest coraz bardziej ciekawa. Między liderem, a czwartym miejscem jest tylko punkt różnicy.

5

Zacięty mecz na koniec kolejki

2020-09-20 18:53:19

W spotkaniu, które zakończyło 10. kolejkę piłkarskiej IV ligi Jutrzenka Warta wygrała u siebie z LKS-em Kwiatkowice 3:2. Juve wygrało, mimo że dwukrotnie musiało gonić wynik.

0

Akademia wygrywa w Turku

2020-09-20 18:24:46

Siatkarki klubu UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola zajęły 1. miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Turek. Dla zduńskowolanek był to pierwszy start od czasu wybuchu epidemii koronawirusa.

0

Medale dla strzelców

2020-09-20 18:11:32

Zawodnicy Sokoła Zduńska Wola wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Z imprezy przywieźli dwa medale.

0

Mistrz wrócił

2020-09-20 17:17:18

Za nami historyczna, 60. edycja Biegów Ulicami Sieradza. 10-kilometrową trasę najszybciej pokonał Artur Kozłowski. Kolejne miejsce zajęli: Daniel KokotMichał Drążek. Wśród pań zwyciężyła Karina Minorczyk przed Dominiką WiechąArletą Matysiak. Na mecie zameldowało się 232 zawodników.

32

START rozstrzelany

2020-09-19 19:54:38

Tenisiści START-u Zduńska Wola przegrali swój drugi mecz w tym sezonie. Na wyjeździe ulegli Strzelcowi Frysztak aż 1:9.

0

Kolejny weekend z IV ligą

2020-09-19 19:37:14
Sieradz i Zduńska Wola

Warta Sieradz wygrała w Nerem Poddębice 4:0 w meczu 10. kolejki IV ligi. Remisem 1:1 zakończyło się starcie Pogoni Zduńska Wola z Orłem Nieborów. Jutro na swoim stadionie zagrają piłkarze Jutrzenki Warta.

13

Reprezentantka Żegliny Sieradz Paulina Rębacz zdobyła w Radomiu srebrny medal mistrzostw Polski juniorek młodszych w biegu na 1500 m. Trenerem zduńskowolanki jest Mieczysław Nowak.